999 rezultate për

kroacia

Formacionet e mundshme, Franca premton spektakël, Kroacia lë shpirtin në fushë Vetëm pak orë na ndajnë nga finalja e shumë pritur e Botërorit, ku në stadiumin “Luzhniki” të Moskës Franca do të përbal
Kroacia merr një lajm tronditës para finales së Botërorit Kroacia ka marrë një lajm tronditës para finales së Kupës së Botës kundër Francës, e cila do të zhvillohet nesër në Mosk
Alarmohet Kroacia në stërvitje mungojnë 5 titullarë 120 minuta lojë kundër Anglisë duket se i kanë lodhur shumë lojtarët e Kroacisë. Pak orë përpara finales nuk ka lajme
Dashuria për futbollin e Luka Modric, nga çoban në finalen e Botërorit (VIDEO) Kroacia po shkruan histori në Botërorin e "Russia 2018". Tashmë ajo është në finale dhe do i duhet të përballet me F
Suker: Kroacia ka lojtarë luftëtar Shpirti i luftëtarit te Kroacisë është lavdëruar nga presidenti i Federatës se Futbollit Kroat, Davor Suker, derisa ata
Mbappe: Kroacia është skuadër koti Kylian Mbappe e ka përshkruar skuadrën kroate si një skuadër me b**e. Në një intervistë të xhiruar për federatën fran
Kroacia fton heronjtë e 1998-ës për finalen e madhe, këtu edhe një shqiptar Kanë kaluar 20 vjet, por futbolli kroat është gati për një tjetër emocion të madh. Në 1998 vrulli i Davor Shuker me shok
Lajme të këqija për Serbinë, SHBA do të armatosë Kroacinë Kroacia dhe Serbia janë në një garë armatimi mes vete. Sa herë që njëra palë blen armatim të ri, pala tjetër tenton t’a
Kroacia me dhimbje koke, ylli i skuadrës mungon në finale Ylli i Kroacisë, Ivan Perisiç, mund të mungojë në finalen e madhe të Moskës përballë Francës. Lojtari i Interit, që ka q
Kroacia me rekord historik në Kupën e Botës Me fitoren ndaj Anglisë, Kroacia arriti të kualifikohet për në finale, ku do të gjejë Francën. Por, kroatët kanë ven
Kroacia në festë, Anglia në lot (FOTO LAJM) Një sfidë mes shumë emocionesh ajo mes Kroacisë dhe Anglisë, ku si në çdo ndeshje njëra palë duhet të gëzohet dhe njëra
Modriç "sulmon" Anglezët: I kontrolluam dhe i mundëm Kroacia mbrëmjen e djeshme ka shkruar histori duke mundur Anglinë dhe duke shkuar në finalen e Botërorit ku do të përbla
Kroatët po bëjnë historinë, fotografitë magjike të mbrëmjes së djeshme Kroacia siguroi biletën për në finalen e Kampionatit Botëror për herë të parë në historinë e tyre. Kroacia ka mposht
Lineker ngushëllon anglezët: Ta mbajmë kokën lart Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Legjenda e futbollit anglez,
Linecker ngushëllon anglezët: Ta mbajmë kokën lart, na bënë krenarë Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Legjenda e futbollit anglez,
Kualifikimi i Kroacisë në Botëror, reagon presidentja Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas
Kroacia në finale, reagon presidentja kroate për këtë sukses historik Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas kohës shtesë
Historike! Kroacia në finale të Kupës së Botës (VIDEO) Kroacia ka shkruar historinë, pasi është skuadra që i bashkohet Francës në finalen e madhe të Kupës së Botës. Koha e
Kroacia përmbys gjithçka ndaj Anglisë (VIDEO) Kroacia ka përmbysur rezultatin ndaj Anglisë në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar është Mario Mandzukic që ka rea
Kroacia barazon rezultatin ndaj Anglisë (VIDEO) Kroacia ka barazuar rezultatin ndaj Anglisë në "Luzhniki Stadium". Ai që ka barazuar është Ivan Perisic që realizoi