999 rezultate për

kritike

Penallti e humbur dhe karton i kuq, Higuain shpërthen ndaj kritikëve Gonzalo Higuain mbrëmjen e djeshme nuk ka qënë në formën e tij më të mirë, pasi humbu një penallti dhe u ndëshkua me kar
De Biasi u mbyllë gojën kritikëve të Strakoshës Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare, Xhani De Biazi, nuk kursehet kur bëhet fjalë për të marrë në mbrojtje futbollist
Shef Renato u përgjigjet kritikëve, injoron edhe zonjën Tefta Renato Mekolli është kthyer në një personazh shumë të komentuar dhe të kritikuar pas pjesëmarrjes në progamacioni “Hell’
Kane hesht kritikët për formën e tij Sulmuesi i kombëtares së Anglisë, Harry Kane ka heshtur kritikët në lidhje me formën e dobët që po kalon. Bomberi shatla
DETAJET/ Martinaj jashtë rrezikut pas operacionit, Hasa në gjendje kritike Ngjarja e rëndë e ndodhur rreth orës 22:00 të ditës së enjte, i ka tronditur të gjithë, ndërsa nga atentati i bërë për E
E pabesueshme! West Ham ndëshkon United (VIDEO) Sapo ka ndodhur ajo qe i trembeshin të gjithë në Angli. Skuadra e West Ham ka ndëshkuar Manchester United që në minu
Ibrahimovic shfryn ndaj kritikëve: Gola të tillë nuk përsëriten Zlatan Ibrahimovic, pa dyshim që është një nga lojtarët më të mirë në botë, dhe së fundmi ka realizuar golin e 500 të ka
Aksident i rëndë në Shkodër, fëmija në gjendje kritike Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër. Një makinë ka përplsur një fëmijë i cili aktualisht ndodh
Griezmann u mbyll gojën kritikëve: S’e bëra për para Antoine Griezmann mekaton e verës që lamë pas, ka qënë një nga objektivat kryesorë për të kaluar te Barcelona por ai zgj
Shpërthen bombola, në gjendje kritike për jetën shqiptari në Itali Një bombël gazi ka shpërthyer në Itali ku ka mbetur i plagosur rëndë një shqiptar. Mediat italiane shkruajnë se një
Milaimi shkruan një kritikë për LDK-në, si rrallë herë nuk përdor fjalë të rënda Deputeti Milaim Zeka thotë se Lidhja Demokratike e Kosovës që nga themelimi i saj asnjëherë nuk ka marrë përgjegjësi ush
"Shpërthen" Mourinho: Jam një ndër më të mëdhenjtë në botë Në konferencën para ndeshjes ndaj Burnleyt, ndaj të cilit Manchester pritet të luajë me formacionin e dytë, Mourinho ka
Mourinho ngre zërin: Jam një ndër më të mëdhenjtë në botë Në konferencën para ndeshjes ndaj Burnleyt, ndaj të cilit Manchester pritet të luajë me formacionin e dytë, Mourinho ka
Në gjendje kritike, makina përplas oficerin e policisë Një oficer i Policisë Kufitare të Kakavijës është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe bëhet me dije se
Ermal Fejzullahu ka një kritikë publike për Dafina Zeqirin Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në emisionin “Mirage” ku ndër të tjera u bë pjesë edhe e rubrikës “Kë zgjedh”. Mes shumë
DETAJET/ Vdiq e reja shtatzënë, vajza e saj 7-vjeç në gjendje kritike për jetën Një parakalim i gabuar i merr jetën nënës 6- muajshe shtatzënë, në gjendje të rëndë vajza e saj 7 vjeçe. Një aksident
Kampioni i botës në Formula 1, në gjendje kritike për jetën Bota e formula 1, është futur në një ankth të madh pasi mësohetse legjenda e ferrarit, Niki Laud është në gjendje të rën
Rrëzohet avioni me 101 pasagjerë në bord Një avion është rrëzuar vetëm pak pas ngritjes në fluturim në shtetin meksikan të Durangos, por fatmirësisht pa shkaktua
Një shqiptar i djegur në gjendje kritike në Greqi Ambasada shqiptare në Greqi njofton se si pasojë e zjarreve të rëna pasditen e së hënës në periferi të Athinës, një shte
E FUNDIT/ Një shqiptar i djegur në gjendje kritike në Greqi Ambasada shqiptare në Greqi njofton se si pasojë e zjarreve të rëna pasditen e së hënës në periferi të Athinës, një shte