999 rezultate për

kritike

Automjeti përplas këmbësoren në Vlorë, në gjendje kritike për jetën (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës gjatë mesditës së sotme. Një automjet tip "Benz" ka përpalasur n
Paketa anti-shpifje, flet gazetari: Rama synon t’u mbyllë gojën kritikëve, ka mentalitet nazist Neritan Sejamini, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua paketa anti-shpifje e propozuar nga qeveria, ka
Sherri me thika në Shkodër, 19 vjeçari në gjendje kritike për jetën Një i ri është plagosur me thikë ditën e sotme në Shkodër, pas një sherri me një person. Të rrinjtë fillimisht janë f
"Gjendja në pikën kritike, mund të këtë përplasje të rrezikshme" (VIDEO) Degradimi i një ekuilibri në mes funksioneve të institucioneve që veprojnë në Shqipëri, shtetin shqiptar e ka cuar drejt
Godet vëllanë me shat për motive banale, 60-vjeçari në gjëndje kritike Një 55 vjeçar nga fshati Kërkovë i Vlorës ka goditur të vëllanë pas një debati për motive banale. Ngjarja ka ndodhur kët
Aksident i rëndë me motor në Gramsh, dy të rinjë në gjendje kritike për jetën Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Elbasan. Një makina përplasi një grua.
Gjashtë elementët që mund t’i shërbejnë Ermalit për “autokritikë” Nga Alban Tufa Kritika e kulturës apo e artit në vendin tonë, tash e parë, është një fushë e ve, jetime dhe fil
Eurovisioni/ Bojkotim, përjashtim, diskutim apo kritikë? U mbyll skena e Eurovizionit 2019. Si gjithmonë kritikat ndaj garës më të madhe të popit në botë Festivalit Europian të
La nam me intervistën dhe pastaj shau kritikët, tani Jonida ka një mesazh Sot mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision, ku Shqipëria do të këndojë e 14-a në rradhë. Për të gjithë shqipta
St Etienne i merr vendin e 3 Lyonit, Monaco në gjendje kritike Saint Etienne ka fituar me rezultatin 1-3 në fushën e Monaco, duke marrë tre pikë të arta në luftën me Lyon për një vend
Aksident i rëndë në Elbasan, një person në gjendje kritike Mesditën e sotme një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur në Mëngël të Elbasanit. Raportohet se në aksident janë për
Kosova jep para për ndërtimin e katedrales, Haradinaj iu përgjigjet kritikëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë sot se me buxhet të Kosovës do të ndihmohet Franca , për të restaurua
Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, dy persona në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Bilaj të Fushë-Krujës, ku të paktën 2 persona raportohet të
Rudina Hajdari reagon ndaj kritikëve: PD ka 28 vjjet që pranon Ruçin në politikë Rudina Hajdari ka reaguar ndaj zërave kundër kërkesës së saj ndaj Gramoz Ruçit për të mbajtur një minutë heshtje për vik
Haradinaj vetëm me një kritikë mbyll veprimin e Lekajt ndaj ministrit zvicerian Sa i përket deklaratës së ministrit të Infrastrukturës Pal Lekaj i cili kërkoi largimin e ambasadorin zviceran Jean Humb
Kusari kritikë qeverisë: Pse nuk u fal namaz ose meshë për viktimat në Zelandën e Re Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari-Lila ka reaguar pas sulmit terrorist të së premtës në dy xhami të Zelandë
Detaje të reja për sulmin e tmerrshëm në Zelandën e Re Nëntë persona janë ende në gjendje kritike pas sulmit me armë që u bë në dy xhami në ‘Christchurch’ të Zelandës së Re, k
EMRAT/ Makina i merr jetën 58-vjeçares, e bija shtatzanë në gjendje kritike (VIDEO) Një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor Shkoder-Koplik, ndërsa vajza e saj, e cila është shtatzënë ësht
Kamera kap aksidentin, makina fluturon në ajër (VIDEO) Autoritetet në Florida janë në kërkim të një personi të përfshirë në një aksident me makinë që ka lënë në gjendje kritik
Pas shkrimeve kritike, gazetarja britanike nuk merr lejen e qëndrimit Ditën e djeshme, gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Elisabeth njoftoi se nuk do të mund të qëndronte më në Shqipëri