999 rezultate për

kritike

Gjendja nga koronavirusi në Kosovë, dy të prekur në gjendje kritike Dy persona të prekur me koronavirus janë në gjendje kritike në Kosovë. Qendra Klinike dhe Universitare e Kosovës (QKU
Ishte në gjendje kritike, legjenda e futbollit turk mposht koronavirusin Ish-portieri i kombëtares turke dhe Barcelonës, Rustu Recber ja ka dalë të mposhtë koronavirusin edhe pse para disa ditë
Filipçe: Gjendemi në fazën kritike, e pritshme rritja e numrit të infektuarve me Koronavirus Gjendemi në momentin kritik me pritje të rritjes së rasteve me Kovid-19, duke e pasur parasysh faktin se po ecim drejt p
Situata kritike në SHBA nga koronavirusi, 9 shqiptarë humbën jetën Koronavirusi ka prekur edhe komunitetin shqiptar qe jeton e punon atje në SHBA. Ambasada jone ne SHBA ka lajmëruar se
Greqia në alarm nga COVID-19: 53 viktima, 1 514 të prekur e 91 shtetas në gjendje kritike Ka shkuar në 53 viktima nga koronavirusi, COVID-19 në Greqi, ku sot janë shënuar dy viktima të tjera. Rasti i parë i
Skandaloze! 3 orë në kërkim të ambulancës, prindërit me djalin në gjendje kritike nisen drejt spitalit Policia e Shtetit ka ndaluar një familje me makinë private tek "Pallati me Shigjeta" pasi po udhëtonin pa autorizim.
"Mbyllur në Surrel", Rama u përgjigjet kritikëve: T'a qepin gojën! (VIDEO) "Ta qepin gojën ata që thonë dil nga shtëpia. Unë në shtëpi mbyllen në fundjavë, si gjithë të tjerët, se nuk i përkas rr
35 vjeçari në Korçë dërgohet në gjendje kritike në spital Ditën e sotme një 35 vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur mbrmjen e sotme ku
VENDIMI/ Mbyllet tërësisht Italia, shpallet e tëra zonë e kuqe Qeveria italiane shpalli sonte në mbrëmje vendimin për të mbyllur totalisht Italinë duke e shpallur tërësisht zonë të ku
Nuk "pi ujë" asnjë kritikë! Rama habit socialistët me veshjen e tij (FOTO LAJM) Ditën e sotme u mbajt dita e dytë e Kongresit të PS. Kryeministri Edi Rama tha me bindje të madhe, se PS do të marrë ed
Meta bën autokritikë: Kam vërejtje për veten time për të shkuarën Presidenti Ilir Meta falenderon ish-ministrin socialist, juristin Elmaz Sherifi për mbështetjen publike që i jep kauzës
Ylli i Atleticos: I heshtëm kritikët Saul ishte heroi i Atleticos nw ndeshjen e mbrwmshme pwrballw Liverpoolit me golin shwnuar qw nw minutwn e 4'. Goli
Alketa Vejsiu iu përgjigjet kritikëve: Në Sanremo përfaqësova veten time! (VIDEO) Prezantuesja e njohur dhe sipërmarrësja Alketa Vejsiu ndau në studion e Ilva Now në Euronews Albania eksperiencën e saj
Në gjendje kritike, makina përplas këmbësorin në Shkodër Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili ndod
Në gjendje kritike, zbulohet pse u tentua eliminimi i vlonjatit sa doli nga burgu Nikollaq Cepaj (Taullaraj) ndodhet në Spitalin e Traumës nën trajtimin intensive të mjekëve pasi ndodhet në gjendje të r
Aksident i rëndë në Pogradec, drejtuesi i automjetit në gjendje kritike Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, si
Të shtëna me armë zjarri brenda në kishë, 3 persona në gjendje kritike Një sulm terrorist ka ndodhur në kishën që ndodhet në autostradë në White Settlement, Texas, këtë të diel. Policia mo
Basha bën lëvizjen e madhe, hap partinë e ka një ftesë për të gjithë kritikët e Ramës "Është momenti që të mirëpresim këdo që kundërshton regjimin e Ramës" Të tjera detaje janë zbardhur nga mbledhja e kr
Shqiptari në gjendje kritike për jetën në Greqi: Na ndihmoni t'a identifikojmë Një shqiptar i cili jeton në Greqi është përballur me një situatë të rëndë ditën e sotme. Teksa ai ka qënë duke kalua
Coutinho realizon supergol (VIDEO) Coutinho ka siguruar fitoren e Bayern-it ndaj Tottenham me një gol fantastik nga distanca. Mesfushori brazilian ka he