999 rezultate për

kritike

Makina përplas gruan në Vlorë, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë rrethrrotullimit të Skelës në qytetin e Vlorës. Mësohet se një automjet ka përp
Aksident në Shkodër, një person niset në gjendje kritike drejt spitalit Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Shkodrës. Burimet bëjnë me dije se n
DETAJET/ Po ktheheshin nga puna, 3 nga 7 të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe ku një furgon ka dalë nga rruga duke plagosur 7 pasa
Në gjendje kritike për jetën, i mituri dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një fëmijë është sëmurur ditën e sotme në Sarandë dhe është dërguar në gjendje kritike për jetën, me helikopter në Tir
Makina del nga rruga, një shtetas dërgohet në spital në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Pogradec. Një makinë ka dalë nga rruga e për pasojë ka
Tragjedi në bregdet: Futet të lahet me vajzën e mitur, babai mbytet e 9-vjeçarja në gjendje kritike Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Durrës, në bregdet. Një 44-vjeçar ishte futur në det bashkë me vajzën 9-vje
Nga porositja e çajit tek ulërimat: Orët e fundit të kundërshtarit të Putin para se të binte në gjendje kritike Për Alexei Navalny ishte një tjetër udhëtim rutinë në rajone. Në mënyrë të veçantë për qytetin më të madh të Siberisë, N
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre
HOROSKOPI/ Sot është një ditë kritike për ju, shenja pa fat Dashi Sot është një ditë mjaft kritike për ju. Mbani distancë nga njerëzit që kanë lajka dhe premtime të thjeshta. Se
Situata është kritike, Manastirliu ben gati dy spitale të tjerë COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se qeveria po përgatitet për çdo situatë në varësi të ecurisë së epidemi
Ministria e Shëndetësisë: Situata kritike, rriten shifrat e të shtruarve në spitalet covid Ministria e Shëndetësisë ka zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me situatën e COVID-19 në Shqipëri. Sipas të dhënav
Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, këmbësori në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Elbasanit. Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor dhe i plagosu
Gjendja kritike në spitale, Tiranë një vatër e kuqe rreziku Vijon numri i lartë i të prekurve nga koronavirusi në vend. ISHP njofton për 85 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 or
Situata kritike në Infektiv, si lëvizi sot harta ISHP konfirmon se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 96 raste të reja me koronavirus. Pjesa më e madhe e tyre j
Mbi 100 pacientë në Infektiv, 4 në gjendje kritike Në Klinikën Infektive po trajtohen 114 persona të infektuar me koronavirus ku 59 prej tyre janë duke u trajtuar në repar
Situatë kritike, OBSH del me një paralajmërim të ri për COVID-19 Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka nisur një tjetër paralajmërim, duke thënë se pandemia e koronavirusit është
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
Dr. Fauci del kundër Trump: Dy javët e ardhshme do të jenë kritike Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci tha të martën se ai dhe anëtarët e tjerë të Gr
85 pacientë të shtruar në spital, 6 prej tyre në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës aktualisht janë të shtrirë 85 pacientë me Covid-19, sëm
Mourinho-kritikëve: Shikoni sa kanë shënuar sulmuesit e mi ndër vite Pas një dëmtimi që e mbajti për disa muaj jashtë fushave, Harry kane përfitoi nga ndërprerja e kampionatit për shkak të