999 rezultate për

kritikat

Bregu: Kritikat e BE, fajin e ka opozita Lidhur me deklaratat jo të mira që ndërkombëtarët bënë në takimin e tretë të Këshillit të Stabilizim Asocimit të zhvill
Kritikat ndaj EULEX-it, pa rezultat Kritikat e vazhdueshme të organizatave dhe institucioneve kosovare në adresë të EULEX-it, nuk po japin asnjë rezultat.
Maqedoni, vazhdojnë kritikat për regjistrimin e popullsisë Partitë politike në Maqedoni kanë vazhduar mospajtimet dhe kritikat e tyre lidhur me regjistrimin e popullsisë që do të
Mesi: Kam vuajtur nga kritikat Lojtari i kombëtares së Argjentinës, Lionel Mesi ka deklaruar se ai nuk ka mundur të luaj ashtu sic
Vazhdojne kritikat per topin e Boterorit Radhës së portierëve kritikues të topit të Botërorit “Jabulani”, sot iu bashk&
Turqia vazhdon kritikat ndaj Suedise Turqia ka shfrytëzuar një takim informal të ministrave të jashtëm të Bashkimit Evropian p&
Meta shton kritikat ndaj Rames “Është fatkeqësi kur një politikan del nga realiteti dhe shikon ëndrra me sy hapur. Shqip
Sejdiu nuk i komenton kritikat e Brukselit Përfaqësuesit e institucioneve të Kosovës nuk kanë komentuar kritikat e ashpra të Brukseli
Haradinaj vazhdon me kritikat drejtuar qeverise Në një konferencë për media, Haradinaj kërkoi që qeveria të jap llogari për qyte
Kuci i vlerëson normale kritikat e Haradinajt Zëvendës kryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi i vlerëson si normale kritikat e ish kryeminis