999 rezultate për

kritikat

Kritikat, Donald Trump: Nuk tërhiqem nga gara "Nuk kam për ta lënë kurrë këtë garë" ishte përgjigjia e Donald Trump ndaj indinjatës dhe valës së kritikave që shkaktua
Teuta Arifi nuk i pëlqen kritikat, i fshin komentin qytetarit (FOTO LAJM) Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi, shpërndau në faqen e saj në Facebook një fotografi ku njoftohet per koncert
Kandidati i FRPD në lidhje me vajzën e deputetes së PS, lum kritikash Një nga kandidatët më kryesorë për ta marrë drejtimin e FRPD-së Belind Këlliçi është zbuluar se është i lidhur me Ana Sh
Edhe Fatmir Dehari nuk i kursen kritikat (VIDEO) Kryetari i Komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari, ka lëshuar akuza ndaj Qeverisë dhe Ministrisë së Arsimit, e cila drejtohe
OSHEE i kundërpërgjigjet akuzave të PD Pas deklaratës së kreut të grupit të PD, Edi Paloka, që aludonte për favorizim në tenderin për ngritjen e godinës së re
Këshilli i Investimeve diskutoi kritikat e biznesit për gjobat Gjatë mbledhjes së Këshillit të Investimeve të drejtuar nga Ministri i Ekonomisë, Arben Ahmetaj u bë prezent shqetësimi
Berisha “harron” kritikat, i dedikohet nxënësve për shkollën Ish kryeministri Berisha, në të paktat raste si ajo e sotmja ka lënë pas akuzat ndaj palës kundërshtare, duke i’u dediku
Kryeministri Rama vazhdon kritikat ndaj Europës Kryeministri shqiptar Edi Rama nuk heq dorë nga dhënia e këshillave për Bashkimin Europian. Tema është e njëjtë, emigrac
Shpërthejnë ironitë ndaj Chelsea-t dhe Liverpool-it (FOTO LAJM) Humbjet e Chelseat dhe të Liverpoolit dje në Premier League nuk kanë mundur t'i shpëtojnë ironisë së tifozëve në rrjetet
Veliaj thumbon Bashën: Nuk bëri gjë tjetër veçse shtoi katet e banesës së tij Gjatë prezantimit të programit kundër ndotjes së mjedisit, Erion Veliaj nuk kurseu as kritikat sot për Lulzim Bashën, ma
Meuçi pajtohet me kritikat ndaj EULEX Shefi i EULEX-it, Gabriele Meuçi, gjatë komentit mbi raportin për EULEX-it të punuar nga eksperti i pavarur, Jean Paul
Kritikat ndaj BE-së, Rama javën e ardhshme në Bruksel Vetëm dy javë pas deklaratës se Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen në mënyrë klasike nëse Bashkimi Europian vonon proc
PBDNJ i përgjigjet Blushit për kritikat ndaj Janullatosit PBDNJ e Vangjel Dules, me anë të një deklarate për mediat ka reaguar pas debateve të krijuara javën e fundit, si pasojë
Megan Fox sulmon kritikët (FOTO LAJM) Megan Fox nuk është vetëm një femër e bukur, por edhe me talent. Këtë gjë ajo e ka dëshmuar me anë të shumë filmave, ndë
Vajs: Maqedonia krijoi imazh të keq në BE Deputeti i Bundestagut gjerman nga partia CDU, Peter Vajs ka deklaruar se Maqedonia ka lënë imazh të keq në Evropë, tran
Irina Shayk i del në mbrojtje Cristianos Rreth një muaj pas ndarjes zyrtare modelja ruse, Irina Shayk i del në mbrojtje ish të dashurit të saj Cristiano Ronaldo,
Shpërfill kritikat, Nora shkon për ski (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi, mesa duket i pëlqen fakti që të ngacmojë fansat e saj, pasi këtë herë ka postuar foto teksa ësh
Eneda i bën ballë duhanit, ja kritikat (FOTO LAJM) Një foto që Eneda Tarifa ka postuar në Instagram, ka shkaktuar një valë debati mes ndjekësve të cilët kritikojnë pirjen
Mazzarri: Kritikat, të padrejta Për të kthyer besimin në ambientin zikaltër trajneri Walter Mazzarri e ka të qartë që I duhet patjetër një rezultat pozi
Liverpool, kritikat pushtojnë Balotellin (FOTO LAJM) Mario Balotelli ndodhet te Liverpooli prej pak më shumë se një muaji, por durimi i tifozëve të kuq, në drejtimin e tij d