999 rezultate për

krishtlindjet

Krishtlindjet, Obama uron njerëzit në mbarë botën Presidenti i Shteteve të Bashkuara Barack Obama ka dërguar mesazhe urimi për njerëzit në mbarë botën në parapërgatitjet
Besimtaret e krishtere festojne Krishtlindjet Në të gjitha kishat katolike dhe ortodokse të vendit u festua në mesnatë me solemnitet lindja e
Krishtlindjet, Topi uron besimtaret e krishtere Presidenti Bamir Topi përmes një mesazhi dërguar Kryepeshkopit të Tiranës, Durrësit dhe gj
Sejdiu - Vatikanit: Gezuar Krishtlindjet dhe na njihni! Me rastin e festës së Krishtlindjeve, Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu i ka d&
Ribery: Jam bere mysliman por per respekt ndaj familjes i festoj Krishtlindjet! Gazeta prestigjioze gjermane “Bild” e ka marrë futbollistin Franck Ribery, si shembullin më të
Besimtaret e krishtere festojne Krishtlindjet Besimtaret e krishtere sot festojne lindjen e Krishtit. Pavaresisht motit te ftohte, qindra besimtare lane shtepite e ty
Besimtarët katolikë kremtojnë Krishtlindjet Mbrëmë në mesnatë, të gjithë besimtarët katolikë në mbarë botën,