Incidente në Çeki: Tifozët serbë dhe tifozët çekë tentojnë të sulmojnë tifozët kos
999 rezultate për

krishtlindjet

Kadri Veseli uron Krishtlindjet Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli me rastin e Krishtlindjeve ka uruar të gjithë qytetarët për këtë festë. Veseli i ka
Jahjaga uron Krishtlindjet Presidentja Atifete Jahjaga iu ka uruar të gjithë besimtarëve të krishterë në Kosovë festën e Krishtlindjeve. Urim
Thomas Muller uron Krishtlindjet në shqip Thomas Muller nuk është vetëm një futbollist i shkëlqyer, por ai është edhe një shembull në fushën e normave të mirësjel
Juve e mbyll vitin në krye të Seria A (VIDEO) Skuadra e Juventusit feston Krishtlindjet me fitore dhe ne krye te Seria A. Zonja e Vjetër është rikthyer me pikë të plo
Balenat festojnë Krishtlindjet (FOTO LAJM) Balenat në Tokio po presin ndërimin e viteve, ku të pajisur me veshjet përkatëse, ata kanë dhënë shfaqje për të gjithë t
Krishtlindjet, futbollistët e United mblidhen për herë të dytë (FOTO LAJM) Pas disa fitoresh rradhazi në Premier League morali te Manchester United është shumë i lartë, mbi të gjitha pas fitores
Tare e Cana në darkën e urimeve për Krishtlindjet (FOTO-LAJM) Drejtuesit e skuadrës së Lazio-s kanë organizuar darkën e përvitshme me rastin e Krishtlindjeve. Në këtë darkë ishte i p
Një ëmbëlsirë e dedikuar për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Tashmë që jemi në pritje të Krishtlindjeve, ëmbëlsirat janë një dhuratë ideale. Teksa çdo vend ka nga një ëmbëlsirë spec
Nga Parisi në Nju Jork, ja përgatitjet që po bëhen për Krishtlindjet (FOTO-LAJM) Edhe pse jemi disa jave larg nga ndërrimi i viteve, gjatë kësaj fundjave kanë nisur blerjet për përgatitjet për festën e
Krishtlindjet tensionojnë marrëdhëniet mes Kate dhe Mbretëreshës Një drekë tradicionale e Krishtlindjeve, ka vënë në rrezik marrëdhëniet ndërmjet Kate dhe Mbretëreshës. Të paktën këto j
Zbulon se ka kancer, familja feston më herët Krishtlindjet (FOTO LAJM) Pak kohë më parë mjekët i thanë se ai kishte kancer, por 60 vjeçari mendoi se kjo ishte shenjë e Zotit dhe se duhet të s
Thaçi: Krishtlindjet i japin shpirt njerëzimit Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar sot besimtarët ortodoksë me rastin e Festës së Krishtlindjeve. “Krisht
Jahjaga uron qytetarët kosovarë për Krishtlindjet ortodokse Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga ka uruar besimtarët ortodoksë dhe të gjithë qytetarët kosovarë me r
Vulin në Gjakovë për Krishtlindjet ortodokse, reagon Kusari-Lila Ministri serb Aleksandar Vulin ka paralajmëruar se do të qëndrojë në Gjakovë për të marrë pjesë në ceremoninë e festimit
Buzmi dhe Krishtlindjet, ditë jopune në Maqedoni Qytetarët në Maqedoni do të kenë shumë ditë pushimi gjatë javës së parë të vitit 2014. Përveç fundjavës dita e hën, 6 ja
Krishtlindjet e njerëzve të sportit (FOTO LAJM) Update - E gjithë bota katolike ka festuar dje festën e Krishtindjeve dhe bashkë me të edhe bota e sportit. Emra të njoh
Urimet e politikanëve për Krishtlindjet (FOTO-LAJM) Politikanët shqiptarë i kanë uruar shqiptarëve Krishtlindjet në të gjithë trevat ku ata ndodhen. Disa prej tyre kanë për
Arvizu uron shqiptarët për Krishtlindjet Ambasasori i SHBA-ve në vendin tonë, Aleksandër Arvizu ka uruar festën e Krishtlindjeve. Përmes një postimi në "Facebook
Rita Ora "nxeh" Krishtlindjet (FOTO LAJM) Rita Ora e kaloi mes miqsh mbrëmjen e 24 dhjetorit dhe ashtu siç është bërë e zakonshme nuk harroi fotot e nxehta për t’
Ja si festohen Krishtlindjet nëpër botë (FOTO-LAJM) Mijëra besimtarë nga e gjithë bota festojnë Krishtlindjen. Në sheshin e Shën Pjetrit në Vatikam është vendosur skena e m