999 rezultate për

krishtlindjet

Obamat lënë motin e ftohtë e kryeqytetit për të festuar Krishtlindjet në Hawai (FOTO LAJM) Obamat kanë zbarkuar në Hawaii për pushimet e tyre të fundit si familja presidenciale e Shteteve te Bashkuara të Amerikë
Juventus feston që tani Krishtlindjet (FOTO LAJM) Juventus vijon të dominojë në futbollin italian duke mbetur në vendin e parë, ndërkohë që në këtë sezon ka bërë një para
Krishtlindjet e fundit të familjes Obama në Shtëpinë e Bardhë (FOTO LAJM) Krishtlindjet e këtij viti do të jenë e fundit për familjen Obama në Shtëpinë e Bardhë, pasi në muajin janar duhet t’i l
Berisha: Krishtlindjet e ardhshme ti festojmë pa këtë qeveri që po vjedh Ish kryeministri Berisha ka uruar të gjithë shqiptarët për Krishtlindjen. Ja se çfarë ka shkruar ai në rrjetin social Fa
Thomas Muller uron edhe në shqip (FOTO) Sulmuesi i Bayern Munchen dhe Kombetares gjermane, Thomas Muller, ka uruar Krishtlindjet në disa gjuhë të ndryshme të bo
E dashura bukuroshe e Matrit "ndez" Krishtlindjet (FOTO LAJM) Showgirli dhe e fejuara e sulmuesit te Lazios Alessandro Matri, Federica Nargi, vjen me e bukur dhe joshese se kurre me
Bleona do një të dashur për Krishtlindje Bleona Qereti ka shprehur dëshirën që ajo ka për Krishtlindje. Dëshira e saj është që të ketë një të dashur. “Ju p
Urimi i veçantë i Vetëvendosjes për Krishtlindjet Si cdo festë, edhe sot për Krishtlindje, urimi më i vecantë vjen nga Lëvizja Vetëvendosje. "Në këto ditë festive duhe
Krishtlindjet pa prindërit, ja mesazhi prekës i Rozana Radit Në këtë periudhë festash, Rozana Radi ndjehet bosh, pasi nuk ka pranë njerëzit e saj më të shtrenjtë. Ajo ka prekur
Ja urimi i Ramës për Krishtlindjet Kryeministri Rama ka zgjedhur një foto simbolike, për ti përcjellë një urim të gjithë besimtarëve të krishterë për festë
United i feston Krishtlindjet para kohe (FOTO LAJM) Edhe pse Krishtlindjet festohen më 25 dhjetor ekipi i Manchester United ka vendosur që këtë festë ta organizojë disa jav
Emocionohet ministrja Kumbaro: Gëzuar Krishtlindjet (VIDEO) Festa e Pashkëve ka emocionuar ministren e Kulturës Mirela Kumbaro e cila në urimin e saj është ngatërruar duke thënë "G
Nesër ditë pushimi Ministria e Punës dhe e Politikave Sociale ka lëshuar një komunikatë për mediat, duke thënë se dita e nesërme është ditë
Ja si uron Michelle Obama për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Michelle Obama ka zgjedhur që të urojë të gjithë për Krishtlindjen me anë të postimit të dy fotove. Krahas urimit, ajo k
Zyrtare: Ja ekipi i ri i Adrianos Adriano rikthehet në Europë por kësaj here me një ekip të kategorisë së dytë franceze. Le Havre, nëpërmjet një lajmi në
Foto sa një mijë fjalë, ja si festohen Krishtlindjet anembanë botës (FOTO LAJM) Për të gjithë besimtarët, Krishtlindja ngjall gëzim dhe shpresë. Më shumë se një miliard njerëz rreth botës po festojnë
Bota e futbollit feston Krishtlindjet (FOTO LAJM) E gjithë bota katolike dhe jo vetëm feston sot Krishlindjet, festa më e madhe në kalendarin e tyre. Por pas në festime n
Hashim Thaçi uron Krishtlindjet Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi ka uruar qytetarët për Krishtlindjet. Urimi i plotë i Thaçit Të gjithë bash
NISMA uron Krishtlindjet Nisma për Kosovën ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë me rastin e Krishtlindjeve. Në mesazhin e urimit thuhet s
Naim Tërnava uron Krishtlindjet Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, ka uruar e përgëzuar Ipeshkvin Dodë Gjergji dhe të gjithë besimtarët katolikë për Festën