999 rezultate për

kris

Kafenetë në botë fillojnë me menynë e Krishtlindjeve Shumë restauronte botërore kanë filluar që të shërbejnë menytë e krishtlindjeve rreth dy muaj para se të shënohet kjo ng
Kokë e këmbë me kristale, jeta super luksoze e trashëgimtares së Dritan Hoxhës (FOTO LAJM) Dy ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 26 vjet. Ajo e ka festuar ditëlindjen me mikeshat
Ka 39 gra, por kërkon edhe një tjetër Një burrë që ka 39 gra, 94 fëmijë dhe 33 nipër nuk mendon se familja e tij është e plotësuar. Ziona Çana, një patriark i
Gjykata greke liron bashkëpunëtorin e eleminimit të ish-kryekomisarit Artan Cuku, pse hesht Ministria e Drejtësisë? (VIDEO) Gjykata greke ka liruar bashkëpunëtorin e vrasjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Kristaq Leci u arrestua në Greqi m
Kim Kardashian publikoi një foto të së ëmës, Kris Jenner me bikini është bombë (FOTO LAJM) Kim Kardashian është treguar shumë bujare me fotot e vjetra që ka publikuar këtë javë në Instagram. Ajo ka ndarë me n
Kris arma në Vlorë, vritet 56 vjeçari Ngjarjet kriminale vazhdojnë të trondisin shqiptarët. Edhe ditën e sotme është ekzekutuar me armë zjarri një shtetas
Për t'u marrë shembull! Dy shqiptarët jo të krishterë restaurojnë falas kishën në Itali Humaniteti nuk njeh fe! Ky është shembulli më i mirë i dhënë nga dy shqiptare në Itali. Pavarësisht se dy shqiptarët
Vrasëse apo viktimë? Jetimja që bëri lëmsh botën gjen familje të re Fabula e filmit horror “Orphan” – në të cilën një çift adopton një grua të rritur që shtiret si fëmijë – është goxha e f
22 vjeçarja qan me lot kristali, video që po "pushton" rrjetin (VIDEO) Së fundmi media britanike “Daili Mail” ka publikuar rastin e veçantë të një vajzë 22-vjeçar. Ajo jeton në Armeni dhe
Rëndohet bilanci në Durrës, 188 banesa dhe 9 pallate të krisura Kryeministri Edi Rama ka mbledhur, tani në orën 10:10 krerët e bashkive dhe deputetët. Në fjalën e saj nënprefektja e
Profesori i njohur bën deklaratën e fortë: Sot nuk do uroj as fëmijët e as mësuesit, vajtja në shkollë ska kuptim Ditën e sotme ka filluar viti i ri shkollor për kopshtet, shkollat fillore ato 9 vjeçare dhe të mesme. Në total janë 386
Rama takon Merkelin për negociatat, sinjale jo pozitive nga grupi kristiandemokrat (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një vizitë në Gjermani në prag të vendimit të Komisionit Europian në lidhje me hapjen
Kristian Prenga kapet mat! Kush është bukuroshja e njohur pranë kampionit të boksit? (FOTO LAJM) Kristian Prenga, kampioni shqiptar i boksit po kalon disa ditë vërtet të bukura pas kthimit në Shqipëri për pushime.
Magjia e arrave në shëndetin tonë, këto janë sëmundjet që luftojnë Një studim i ri tregon se përse duhet konsumuar çdo ditë arrat. Sipas një studimi në Penn State University në Pensilv
Të gjithë, të një Zoti: Funerali i të krishterit zhvillohet në xhami Pavarësisht lajmeve të shumta për mungesën e barazisë fetare, nga Indonezia vijnë edhe lajme të bukura e me harmoni.
Burri tregon si krisi arma para berberit në Prishtinë Në rrugën për në Gërmi, në mes të ditës dy grupe u gjuajtën me armë. Një nga dëshmitarët tregon se ka parë një person me
Kristal Abazaj rikthehet në Kategorinë Superiore Kristal Abazaj do të kthehet të luaj në Superligën Shqiptare. Mesfushori i avancuar do të firmosë me ekipin e Kukësit
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe st
Arrestohet në Greqi Kristaq Leci, ndihmoi në vrasjen e komisar Artan Cukut Arrestohet në Greqi personi që ndihmoi Mikel Shallarin për të vrarë komisar Artan Cukun. Ngjarja e rëndë ndodhi në vi