999 rezultate për

kris

Bëri xhiron e rrjetit: Ç'nuk shkon me kartolinën e Krishtlindjes së Meghan dhe Harry? (FOTO LAJM) Kartolina e Krishtlindjes e dukës dhe dukeshës së Sussex-it u komentua gjatë në tabloidët britanikë, të cilët theksuan s
E kryqëzuan për dhuratat e Krishtlindjes për Stormi-n, Kylie Jenner merr vendimin e papritur (VIDEO) Miliarderja 22-vjeçare Kylie Jenner na la të gjithëve pa fjalë me super dhuratat për të voglën e saj, Stormi-n, në Krish
I dashuri biznesmen llaston Genta Ismajlin me super dhurata për festa (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli ka bërë së fundmi publike lidhjen e saj të dashurisë me një biznesmen turk, i cili madje i ka p
Nuk ju pëlqejnë Krishtlindjet? Psikologët ju tregojnë si t’i përballoni Sapo vjen dhjetori, çdo gjë dekorohet për festat e fundvitit. Ka disa persona që mezi e presin këtë muaj, por ka edhe ng
"E zhytur në luks", Genta Ismajli tregon dhuratat që i dashuri i bëri këtë Krishtlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është kthyer në kryeqendër të mediave rozë. Pasi pranoi lidhjen me biznesmen turk ajo
Rihanna "provokon" për Krishtlindje, pozon topless (FOTO LAJM) Edhe Rihanna nuk nguroi që të përshëndeste fansat e saj për Krishtlindje me një set fotografik mjaft hot. Këngëtare e
Bashkim për Krishtlindje, babai ushtar surprizon birin e tij të vogël (VIDEO) Kur festat e fundvitit kalohen me familjarët atmosfera është edhe më e bukur. Pikërisht, në një periudhë si kjo, ky usht
Reperi i njohur gjendet i pajetë në prag Krishtlindjesh (FOTO LAJM) Bvlly, një reper në Toronto, u qëllua dhe u vra në fillim të festës së Krishtlindjes. Jahquar Steëart, 24-vjeç u vra
Njëjtë si Meghan dhe Harry, Armina publikon kartolinën e festave me Shkëlzenin (FOTO LAJM) Kartolina e Krishtlindjeve është një traditë, të cilën e kemi parë se e respekton rregullisht familja mbretërore. Megjit
Pas Krishtlindjeve rikthehet Premier League, këto janë ndeshjet që zhvillohen sot Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së 19-të të Premierligës angleze. Gjatë ditës zhvillohen nëntë ndeshje në katër orar
Berbatov: Krishtlindjet me Sir Alex-in ishin shumë argëtuese Tifozët e Manchester United nuk po kalojnë një periudhë shumë të mirë. Shumë shpresojnë që në ndeshjet e ardhshme të shi
Gjebrea kujton nënën e ndjerë për Krishtlindje: Për ata që më presin në jetën tjetër! Ardit Gjebrea ka marrë familjen dhe është larguar nga Tirana për të festuar Krishtlindjen në Korçë. Pranë tij ndodhet
Para 105 vjetësh ushtarët anglezë dhe ata gjermanë kishin ndalur luftën për të luajtur futboll Futbolli padyshim që është më shumë sesa vetëm një sport. Para 105 vjetësh, në Luftën e Parë Botërore kishte ndodhur
Lanë armët e festuan, si Krishtlindja zbuti ushtarët në Luftën e parë Botërore Si çdo festë tjetër, edhe kjo e Krishtlindjeve është një festë e veçantë dhe të tillë e bën fakti se ajo përjetohet nga
Zbulohet sekreti, pse Lady Diana mbetej vetëm për Krishtlindje Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, duket se nuk e gëlltit dot faktin që nipi princi Harry dhe e shoqja Meghan Markle nuk j
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Dhurata për Krishtlindje edhe në kopshtin zoologjik (FOTO LAJM) Festa e Krishtlindjes mbërriti edhe në kopshtin zoologjik Adelaide, Australi, ku kafshët u panë duke hapur dhuratat e ty
Mori pjesë vite më parë, Trump flet për filmin "I vetëm në shtëpi" Sot, presidenti amerikan Donald Trump mbajti një konferencë me rastin e festës së Krishtlindjeve, në të cilën morën pjes
Cristiano Ronaldo uron Krishtlindjet (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, kanë zgjedhur një vend të veçantë për të festuar Krishtlindje
Bikini me babagjysha dhe elf, kështu festohet Krishtlindja në Australi (FOTO LAJM) Një numër i madh njerëzish u mblodhën në plazhin e Sidneit për të festuar Krishtlindjet. Bondi Beach u mbush plot me