999 rezultate për

kris

Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
Kriset marrëdhënia Klopp-Mane, shkak Van Dijk Mbështetja e hapur e Jurgen Klopp ndaj Virgil Van Dijk për të fituar Topin e Artë nuk është pritur mirë nga mnjë tjetër
Gruaja bie pa ndjenja në tokë para efektivëve, Berisha bën thirrje për mosbindje civile (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku shihen dy efektivë policie që komunik
Pranë zyrtarizimit, Serie A pa tifozë deri për Krishtlindje Serie A me dyer të mbyllura të paktën deri në Krishtlindje, është ky lajmi që qarkullon në zyrat e qeverisë italiane dhe
Krishti u ngjall! Frendo: Kjo natë më kujton '97, sakrifica do kurorëzohet Krishti u ngjall! Në një situatë aspak të zakonshme dhe si kurrë më parë është zhvilluar mesha për Pashkët në Tiranë, Sh
Deputetja e PS bën gafën e rëndë: Uron shqiptarët për Krishtlindjet në prill! (VIDEO) "Me qenë se sot është nata e Krishtindjeve, dua të uroj të gjithë komunitetin katolik, gëzuar Krishtlindjet qofshin të b
Ndahet nga jeta sulmuesi i akademisë së Atletikos (FOTO LAJM) Klubi i Atletiko Madrid është dashur të përballet me një lajm mjaft të dhimbshëm. Kristian Minkola, lojtar i akademisë s
COVID-19 "kris" BE-në, Conte debat të ashpër me Merkel Pandemia e koroavirusit ka nxjerrë në pah çarjet e mëdha brenda Bashkimit Europian. Gjatë një interviste me gazetën “Il
Rama reagon pas rritjes së numrit të të prekurve: Ju lutem si Krishtit dhe Muhametit Kryeministri Rama ka bërë një postim të ri në rrjetin social Facebook ku i lutet qytetarëve të rrinë brenda. Ky reagi
Koronavirusi "kris" qeverinë e Kosovës, "plas" pas shkarkimit të ministrit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, deklaroi se shkarkimi i Agim Veliut nga pozita e ministrit të Br
KORONAVIRUSI/ Erion Kristo: Kam ndaluar vjehrrin të më vijë në shtëpi! Pedagogu Erion Kristo ka zbatuar urdhrin e kryeministrit Rama, për të qënë të izoluar në shtëpi, për shkak të infektimit
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e
Interi tenton të përfitojë nga "krisja" Gattuso - Allan Allan është drejt largimit nga Napoli. Me ardhjen e Gattusos situata ka ndryshuar për mesfushorin brazilian. Në janar
Berisha pasi SPAK u tërhoq nga dosja "Bajri": Mbështetja më e madhe ndaj një bande kriminale Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar tashmë disa herë vendimin e SPAK për të kaluar dosjen "Bajri" në Prokurorinë
Raporti shqetësues i autopsisë së Michael Jackson: Buzët me tatuazh dhe brinjët e krisura Me këngët e tij hit si “Black Or White”, “Billie Jean” dhe “Thriller”, Michael Jackson ishte një yll popi i pandalshëm q
Kris arma në Shkodër, plagoset një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër. Raportohet për të shtëna me armë zjarri në Shkodër.
Mohuan videon e "Albeu", Rike Roçi i shpreh dashurinë publikisht Kristi Prengës (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë, në një video që u filmua nga gazetarët e Albeu.com, shfaqej modelja dhe ish-banorja e Big Brothe
E mohuan që janë bashkë, Rike Roçi uron Kristi Prengën për ditëlindje: Ta dua shpirtin (FOTO LAJM) Rike Roçi dhe Kristi Prenga pak kohë më parë u kapën "mat" teksa kërcenin afër njëri tjetrit. Dyshja mohoi të kishte diç
Rama theu besën me padinë ndaj Haradinajt, mediat serbe në festë (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ditën e djeshme paditi Kryeministrin Ramush Haradinaj, për shpifje. Në padinë th