999 rezultate për

krimeve

I qetë e i buzëqeshur, Tahiri i hedh dorën në krah polices (FOTO LAJM) Edhe pse u bënë minuta që gazetarët janë instaluar para derës së banesës së Saimir Tahirit, ish-ministri ka vendosur që
Tahiri fut në kurth gazetarët, çfarë ndodhi para shtëpisë së tij Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur tek Gjykata e Krimeve të Rënda. Ditën e sotme pritet që Gjykata
3 ditë arrest shtëpie, Saimir Tahiri del sot para gjykatës Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ditën e sotme do të dalë para Gjykatës së Krimeve të Rënda për verifikimin e mas
Të martën në gjykatë, çfarë do të vendoset për Saimir Tahirin Samir Tahiri pritet të dalë të martën para Gjykatës së Krimeve të Rënda ku do të njihet me masën e sigurisë. Dje gjy
Çfarë kishte në dosjet e Greqisë dhe Italisë që "fundosën" Tahirin Saimir Tahiri ditën e djeshme u vendos në "arrest shtëpie" nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Burime jozyrtare në Proku
Arrest shtëpie për Tahirin, reagon Ambasada Amerikane Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën “arrest shtëpie” për ish-ministrin. Për këtë lajm ka reaguar, Rama, Berisha
Masa e sigurisë për Tahirin, flet avokati i ish-ministrit Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia ka reaguar për median pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda. Ai ka theks
Tahiri shijoi kafen e fundit në liri me miqtë para se të mësonte vendimin e arrestit shtëpiak (FOTO LAJM) Saimir Tahiri e ka pritur kërkesën e sotme të prokurorëve të Krimeve të Rënda për arrestimin e tij. Edhe pse ishte fundj
Operacioni i madh anti-drogë, shkatërrohet grupi i rrezikshëm i Met Kananit Janë zbuluar detaje të reja nga aksioni blic në të gjithë vendin nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Mësohet se opera
Rama sulmon Prokurorinë e Krimeve të Rënda pas shkarkimit të Hajdarmatajt Kryeministri Rama ka bërë akuza të rënda ndaj Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me atë që ai e cilësoi taposje e he
Pse u shkarkua Hajdarmataj? Ngjela tregon lidhjen me kokainën në Durrës Ditën e djeshme u shkarkuar nga detyra kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj. Ndërkohë që në medi
Zbardhet detaji/ Ja pse u shkarkua Hajdarmataj dhe u emërua Prela Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, shkarkoi sot nga detyra e kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda,
Reagon Hajdarmataj: Kam në dorë dosjen Tahiri Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme Arta Marku shkarkoi të mërkurën nga detyra kreun e Prokurorisë për Krimet e Rënda
Sot e shkarkoi nga detyra, por ja çfarë vlerësimi bënte në janar Marku për Hajdarmatajn Kryeprokurorja Arta Marku ka larguar nga detyra kryeprokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmatajn, duke e zëvendësua
Shkarkimi i prokurorit të Tahirit, reagon ashpër PD Partia Demokratike ka reaguar ashpër pas shkarkimit të Besim Hajdarmataj nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Reagimi
Drejt arrestimit? Kush u thirr sot në prokurori për çështjen Tahiri Prokuroria e Krimeve të Rënda ka bërë një lëvizje të rëndësishme ditën e sotme në lidhje me hetimet ndaj ish-ministrit S
Kur do t'a kërkojë Prokuroria arrestimin e Saimir Tahirit Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, la zyrtarisht mandatin e deputetit të Kuvendit të Shqipërisë. Prokuroria e K
Vrasja e trefishtë te "Zogu I", rikthehet dosja te Krimet e Rënda Vrasja e trefishtë në Bulevardin Zogu i Parë është rikthyer e Gjykata e Krimeve të Renda. Në këtë vrasje u përfshi d
Krimet e Rënda po hetojnë njerëzit e "Pronto" Detaje të reja po dalin në dritë në lidhje me hetimet që po zhvillohen ndaj zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të PDK-së të cil
Arrestohen 10 persona për vjedhje Policia e Kosovës ka arrestuar dhjetë persona të dyshuar për veprat penale “cenim i të drejtave autoriale” dhe “tregti e