999 rezultate për

krimeve

"Ça keni?", Balili del para Gjykatës së Krimeve të Rënda Klement Balili apo siç është cilësuar ndryshe "Eskobari i Ballkanit" pak minuta më parë ka lënë Drejtorinë e Policisë Ti
Nën masa të rrepta sigurie dhe i buzëqeshur, Balili niset drejt Krimeve të Rënda (FOTO LAJM) Klement Balili disa çaste më parë mësohet se ka lënë Drejtorinë e Policisë Tiranë dhe nënë masa të rrepta sigurie është
Balili para gjykatës së Krimeve të Rënda, 4 akuzat që rëndojnë mbi të Ditën e sotme do të zhvillohet seanca për masën e vërifikimit të sigurisë për Klement Balilin, i cili u dorëzua në polic
Babalja largohet edhe nga Kosova, në këtë shtet u arratis Prokuroria e Tiranës ka përfshirë edhe Hungarinë në hetimin e dosjes “Babale”, e cila një vit më parë shkaktoi mjaft zhu
Familja e Shefit të Krimeve merr falas lopë nga shteti, a s'ka familje më të varfër? Familja e Drejtorit të Krimeve Ekonomike në policinë e Gjakovës figuron në listën që ka publikuar komuna, krahas 29 emra
Arrestohet në Durrës i shumëkërkuari italian, për çfarë akuzohet Policia e Shtetit ka bërë me dije se ka vënë në pranga nëj shtetas italian, i cili ishte në kërkim në Itali. Sipas t
Edi Rama nën hetim? Gjykatat përplasen me njëra-tjetrën Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzoi kërkesën e dy shtetasve, të cilët i kërkuan trupës gjyqësore që të urdhërojë Prokurori
Bëhen 100 dëshmi kundër krimeve serbe Grupi i Shoqërisë Civile për grumbullimin e dëshmive për krime lufte dhe përgatitjen e kallëzimeve penale kundër krimine
"Kush e ka radhën?", Ambasada e SHBA reagon pas vendimit për Shullazin Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar në përmes një statusi në facebook, në lidhje me vendimin e dhënë dje nga gjykata
U kërkuan 64 vite burg, merret sot vendimi për Shullazin dhe 4 “ushtarët e tij” Ditën e sotme pritet që të jepet dënimi për Emiliano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë në Gjykatën e Krimeve të Rënd
Gra dhe fëmijë të masakruar, zbardhen 200 varrezat e krimeve të ISIS Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka publikuar një raport rrëqethës për krimen monstruoze të grupit terrorist ISIS
Niset drejt Tiranës trupi i Katsifas pas kërkesës së Krimeve të Rënda Prindërit e terroristit Konstandinos Katsifas që sulmoi me armë forcat e rendit të Shqipërisë vendosën ditën e sotme që
Blindohen Gjykata e Krimeve të Rënda, dalin në gjyq të arrestuarit e "VOL-VO 4" (FOTO LAJM) Sot pritet të dalin para Gjykatës së Krimeve te Renda, të arrestuarit e mega operacionit të koduar, "VOL-VO 4". Për
Balla te Krimeve të Rënda, çon prova të reja Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, eshte drejtuar sot Pr
Merret vendimi, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë një vendim për dosjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit duke vendosur s
Të hënën Krimet e Rënda vendosin përfundimisht për fatin e Tahirit Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet më në fund të vendosë mbi fatin e procedimit penal të nisur ndaj ish ministrit të B
E FUNDIT/ Krimet e Rënda zbarkojnë në selinë e PD Pak minuta më parë pranë selisë se Partisë Demokratike, kanë zbarkuar, Oficerët e Krimeve të Rënda. Kjo lëvizje e Kr
Blindohet Gjykata e Krimeve të Rënda, ç'po ndodh me Shullazin (FOTO LAJM) Sot pritet të jepet pretenca për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij të akuzuar për disa vepra të rënda penale. Seanc
Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij Ka dështuar sërish pretenca për Emiljano Shullazin dhe ushtarët e tij. Burime nga Gjykata e Krimeve të Rënda bëjnë m
Bllokohen rrugët, blindohet gjykata e Krimeve të Rënda për Shullazin (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet të nisë pretenca për Emiljano Shullazin tek Gjykata e Krimeve të Rënda. Siç mund t'a shihni edh