999 rezultate për

krimeve

50 mijë euro gjobë dhe 3 të arrestuar, shkatërrohet biznesmeni në Durrës Policia ka vënën në pranga 3 persona njëri prej tyre me rrezikshmëri të lartë në fushën e krimeve ndaj personit. Gjit
DETAJE/ E dhunonte dhe e përndiqte ish-të dashurën, arrestohet 36-vjeçari Një 36-vjeçar nga Laçi është vënë në pranga dje në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim prej disa ditësh për përndjekje
As nuk na kishte shkuar ndërmend, kjo është arsyeja pse polici prek gjithmonë makinën tuaj Të gjithë e kemi vënë re se policët e prekin me dorë pjesën e sipërme të makinës kur na ndalojnë. Deri këtu gjithçka në
Kërcënonin gruan për para dhe favoreve seksuale, arrestohen 2 fierakët Policia ka vënë në pranga 2 persona nga Fieri të cilët kërcënonin një grua me publikimin e fotove. Në këmbim të mos publ
I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? (VIDEO) Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariat
EMRAT/ Nxorrën informacione sekrete, pezullohet specialisti dhe inspektori i Krimeve të Rënda Dy forca të Policisë së Elbasanit kanë marrë pezullim detyre për shkak se dyshohen të kenë nxjerrë informacione sekrete
Gjykata lë në burg policin i krimeve që shpërndante drogë Gjykata ka vendosur të lerë në burg policin Ledion Bako i cili u kap me drogë tre ditë më parë. Agjenti i krimeve i k
1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit që mbyti Europën me drogë Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë arrestuar një person të kërkuar në të gjithë Europën pasi kryes
Me pistoletë si i "fortë" dhe "Versace", kush është polici i krimeve që shpërndante drogë (FOTO LAJM) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako. Ai ndiqej p
Iu gjet në makinë lëndë narkotike, arrestohet agjenti i krimeve në Tiranë Një agjent i Krimeve në komisariatin nr.2 të policisë u arrestua, pasi në makinë iu gjet një sasi lënde narkotike. SH
1 korriku, Arben Çuko përballet me Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancën paraprake për ish-deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çukon dhe 5 t
Shkarkohet prokurori i Krimeve të Rënda, Eugen Beci Mëngjesin e sotëm, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Eugen Beci.
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Krimeve të Rënda, nuk deklaroi refuzimin e vizës amerikane KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Luan Hasneziri. Në kriterin e pasurisë dhe pastër
Ushtronin presion ndaj qytetarëve duke i marrë para, arrestohen 2 policë dhe një avokat Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë F
Krimeve të Rënda nisin nesër gjyqin në themel ndaj Tahirit Gjykata e Krimeve të Rënda do të nisë ditën e nesërme gjyqin në themel për ish –Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.
Prokuroria merr si të dyshuar katër prokurorë për nxjerrjen e të vërtetës Të paktën 20 është numri i personave të dyshuar për rrjedhjen në media të përgjimeve të dosjes “339”, ku kryebashkiaku i
Shefi i Krimeve tallet me pensionistët: Shkoni ankohuni te Edi Rama Një çift pensionistësh nga fshati Hinkë i Beratit ankohen në Fiks Fare pasi sipas tyre, policia, prokuroria dhe gjykata
E FUNDIT/ Arrestohet "Curri", bosi i kazinove në Kosovë Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion ka zhvilluar një operacion policor në disa zona ky dyshohej se
Vangjush Dako në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për ‘dosjen 339’ Vangjush Dako, kryetari i Bashkisë së Durrësit, është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur në lid
Policia fsheh djegien e makinës të drejtoreshës në Shkodër, dyshimet e rënda Policia e Shtetit fsheh një ngjarje të rëndë të ndodhur pak ditë më parë në qytetin e Shkodrës. Në qytetin më të madh