999 rezultate për

krimet

Sot kërkon mëshirë nga drejtësia, krimet e frikshme të të "fortit të Vlorës" I cilësuar si “i forti i Vlorës”, Fotaq Zaharia është dënuar me 24 vite heqje lirie nga Apeli i Krimeve të Rënda për aku
Thaçi merr "OK" nga Kuvendi për të falur krimet e serbve në Kosovë? Presidenti Hashim Thaçi ka marrë mbështetjen e koalicionit qeverisës për ta drejtuar procesin e dialogut në mes të Kosov
Hashimi nxjerr mëkëmbësin të qetësojë kosovarët: Nuk i falim krimet e serbve Shefi i Stafit të Presidencës, Bekim Çollaku ka thënë se në marrëveshjen përfundimtare me Serbinë nuk do të ketë kurrfar
Gashi: Serbia nuk mund të falet për krimet e luftës, nuk harrohen jasharajt dhe Reçaku Një ditë pasi në media qarkulluan lajmet për amnisti të mundshme mes dy shteteve që njëzet vite më parë zhvilluan luftë
Dosja e milionave euro tek "Toyota" kalon tek Krimet e Rënda Dosja hetimore për shumën e parave prej 3.4 mln euro të gjetura në Toyota Yuris në portin e Durrësit pak ditë më parë, ë
Prokurorisë i shkojnë dosjet për krimet e luftës Grupi i Shoqërisë Civile për grumbullimin e dëshmive për krime lufte dhe përgatitjen e kallëzimeve penale kundër të dysh
Mjeku i UÇK-së: Pafajësia nuk e pastron Haradinajn nga krimet Liri Loshi, ish mjek i UÇK-së gjatë luftës, dhe njeriu që ishte si dëshmitarë në Hagë, për masakrën në Izbicë, kundër kr
Dëshmitarët rrëfejnë krimet e luftës, askush nuk po jep llogari Drenushë Ramadani është 23-vjeçare. Fëmijërinë e saj ajo e kaloi në fshatin Krushë e Vogël, në Komunën e Prizrenit, ku n
Të tjera ndryshime në Prokurori Kryeprokurorja e Përkohshme vijon me ndryshimet në organin e akuzës. Mësohet se Arta Marku ka urdhëruar largimin e Anton
Krimet Ekonomike hetojnë kontratat milionshe të PTK-së, kush janë të pangopurit Sindikata e Telekomit të Kosovës ka dorëzuar sot në Departamentin e Krimeve Ekonomike 13 kontrata me anekse, ku 6 prej t
A do të dënohet sot Vukotiq për krimet e luftës Në Gjykatën Themelore të Mitrovicës sot do të bëhet shpallja në rastin e të akuzuarit për krime lufte Zoran Vukotiq.
5 orë tek Krimet e Rënda, çfarë dëshmoi dëshmitari që "fundosi" Agron Xhafajn Ditën e sotme Albert Veliu dëshmoi për 5 orë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda në lidhje me dëshminë e tij për vëllanë e
Prova të reja kundër Tahirit, çfarë ndodhi dje tek Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda ditën e djeshme dha masën e sigurisë "arrest shtëpie" për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir T
Jo vetëm Hajdarmataj, të tjerë drejtues pritet të ndryshohen te Krimet e Rënda Drejtuesja e re e komanduar në krye të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, ende nuk ka zhvilluar një mbledhje
Burgim të përjetshëm për krimet e tmerrshme, kapen shqiptarët e arratisur Të dënuarit që u arratisën mbrëmjen e së mërkurës nga burgu në Pire janë si më poshtë: Xhuliano Halili i dënuar me burgi
Krimet e Rënda regjistrojnë procedimin penal ndaj deputetit të PS Prokuroria e Krimeve të Rënda ka regjistruar një procedim penal ndaj deputetit të Partisë Socialiste, Alket Hyseni, pas
Tahiri drejt arrestimit, ish-ministri do të thirret tek Krimet e Rënda Saimir Tahiri sot mori një hap të madh në lidhje me hetimet ndaj tij për veprat penale që akuzohet. Tahiri hoqi dorë
Vrasja e trefishtë te "Zogu I", rikthehet dosja te Krimet e Rënda Vrasja e trefishtë në Bulevardin Zogu i Parë është rikthyer e Gjykata e Krimeve të Renda. Në këtë vrasje u përfshi d
Krimet e Rënda po hetojnë njerëzit e "Pronto" Detaje të reja po dalin në dritë në lidhje me hetimet që po zhvillohen ndaj zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të PDK-së të cil
Gjuriç në Beograd: Duhet tu kërkojme falje shqiptarëve për krimet e luftës Përderisa në krye të shtetit e të politikës serbe edhe më tutje “sundojnë” elementë të politikës së vjetër milosheviqian