999 rezultate për

krimet

Krimet barbare serbe, ja vrasin familjen dhe i presin dorën vogëlushes shqiptare (VIDEO) Një video që po qarkullon në Twitter nga lufta e Kosovës, që tregon historinë e një vajze të vogël të quajtur Drenusha.
Krimet e Rënda marrin vendimin për gjyqtarin Hysi pas videoskandalit seksual (VIDEO) Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korru
Krimet e serbëve ndaj shqiptarëve që nuk u ndëshkuan kurrë Gjenocidi serbomadh mori formë të organizuar shtetërore qysh në vitin 1844, me programin “Naçertanija” të Ilia Garashani
Kriminelët serbë të luftës japin mësim në institucionet e sigurisë, nuk ka asnjë akuzë Ivana Zhaniq, drejtore e programit juridik të Fondit për të Drejtën Humanitare, flet mbi injorimin e krimeve të luftës n
Tronditën një Shqipëri me krimet e tyre, del lista e "zezë" e Shkodrës (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka publikuar ditën e sotme emrat e personave më të rrezikshëm në Shkodër, që rezultojnë të shpallur në
Nga vrasjet tek krimet ndaj njerëzimit, personat më të rrezikshëm të Shkodrës (FOTO LAJM) Policia e Shkodrës ka publikuar sot personat më të kërkuar në këtë qark. Ata janë një numër i konsiderueshëm dhe akuz
Kurti: Duhet Gjykatë Speciale për krimet e paqes Kryetari i Vetëvendosje, Albin Kurti ka komentuar zhvillimet e fundit në vend, në veçanti ato me Gjykatën Speciale. N
Prokuroria kërkon pronat e Llallës në Gjermani Shqipëria hedh sytë nga Gjermania, me shpresën se do të ndihmohet nga partnerët për të hedhur dritë në hetimet ndaj ish-
Mali i Zi sjell te Krimet e Rënda prova të reja për Tahirin Autoritetet e Malit të Zi i kanë kthyer përgjigje Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me informacionet e kërkuara për
Ia hedh paq komandanti i Srebrenicës, del i pafajshëm për të gjitha krimet Gjykata në BeH ka shpallur të pafajshëm edhe bashkëluftëtarin e tij Sabuhudin Muhic, njoftojnë mediet e Bosnjes. Në v
Panë Real-Barcelona qyl, krimet e Rënda dërgojnë në gjykatë tre gjyqtarët e Apelit të Durrësit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka qepur dosjen e tre gjyqtarëve të Apelit të Durrësit, të cilët akuzohen për korrupsion p
"Lironi djemtë", protesta e "Unazës së re zhvendoset tek Krimet e Rënda (VIDEO) PAs protestës së dhunshme përpara Parlamentit, banorët e Unazës së Re, janë zhvendosur përpara Gjykatës së Ktimeve të Rë
Krimet e Rënda marrin vendimin e rëndësishëm për Tahirin Prokuroria e Krimeve të Renda ka vendosur të administrojë si provë vendimin e gjykatës së Katanias që e nxori ish minist
Nga vrasja e gjyqtarit Konomi, tek vrasje me çekiç! Krimet që akuzohet viktima e Durrësit Durrësi u trondit nga një vrasje tipike mafioze mbrëmjen e djeshme, me një viktimë e një të plagosur. Viktima dhe i p
Përfundon dëshmia e babait të Kacifas, çfarë kërkoi ai nga Krimet e Rënda Hetimet për vrasjen nga RENEA gjatë shkëmbimit me armë zjarri të Kostandinos Kaçifës, janë shtrirë edhe në dëshmitë e fa
Babai i Kacifas mbërrin tek Krimet e Rënda, për çfarë është thirrur Mbërrin tek Krimet e Rënda babai i minoritarit të vrarë Kostandinos Kacifas. Jani Kacifas është thirrur sot nga Prok
Krimet e Rënda mblidhen për vrasjen e Kacifas, cili është vendimi i tyre Prokuroria e Krimeve të Rënda, së fundmi raportohet se ka zhvilluar një mbledhje për ngjarjen e Bularatit, ku mbeti i i
E konfirmojnë Krimet e Rënda, për çfarë po hetohet Dako Prokuroria e Krimeve të Rënda së fundmi kanë pranuar se kryetari Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako është nën hetim.
Krimet e Rënda "heqin dorë" për çështjen Babale, kush do ta hetojë Prokuroria e Krimeve të Rënda shpall moskopetencen për çështjen ‘Babale’ dhe hetimet i ka kaluar në Prokuririnë e Tiran
"Vol-Vo 4"/ Kush janë 10 të arrestuarit që u lanë të lirë nga Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda pasi ka shqyrtuar dosjet e mega operacionit “Vol-Vo 4” ka vendosur që të lirojë 10 nga 34 të