999 rezultate për

krimet

1 korriku, Arben Çuko përballet me Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancën paraprake për ish-deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çukon dhe 5 t
"Le të ketë vrasje në Elbasan në 30 qershor", merret në pyetje nga Krimet e Rënda ish-deputeti Është shoqëruar nga policia e Elbasanit ish-deputeti i PD-së Aurel Bylykbashi. Ai tha pak orë më parë se do të ketë
Kush mohon krimet e barbarëve në Kosovë mund të ketë probleme me ligjin Kushdo që mohon krimet e luftës në Kosovë, në të ardhmen do të mund të dënohet me ligj, thonë zyrtarët e Qeverisë së Kos
Tayota Yaris, Krimet e Rënda japin OK: Të merret në pyetje Basha Gjyqtari Luan Hasneziri ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të marrë në pyetje kryetarin e PD-së Lulzim Basha, për llo
Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Arrestohen 4 policë, urdhëri vjen nga Krimet e Rënda Ditën e sotme mësohet të jenë arrestuar katër efektivë policie, të cilët shërbenin në pikën kufitare të Qafë-Botës. U
Krimet e Rënda ndalojnë publikimin e përgjimeve/ PD: Të dorëhiqet Rama, po shantazhon median PDita e sotme solli publikimin e 6përgjimeve nga "Bild", për ccështjen Dako-Avdylaj dhe shitblerje të votës. Partia D
Haradinaj: Nuk do ndalemi duke kërkuar drejtësi për krimet serbe në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se as pas 20 vjetësh nga masakra e kryer nga forcat serbe mbi familjen
Grabitja në Rinas, Krimet e Rënda nisin hetimin e pasurive për 6 të arrestuarit Prokuroria e Krimive të Rënda ka nsiur hetimet për pasuritë epaluajtshmë që zotërojnë 6 personat e arrestuar në lidhje m
I dënuar nga Krimet e Rënda për trafik droge, arrestohet 46-vjeçari (VIDEO) Policia e Mallakastrës në vijim të zbatimit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, arrestoi një shtetas
Gazetari nxjerr pamje të frikshme nga krimet serbe në Kosovë Reporteri Kosovar, Habib Zogaj nga komuna e Malishëvës ka prezantuar një album fotografish nga krimet serbe të kryera mb
Arrestohet 33-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge (VIDEO) Policia e Durrës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për trafik të lëndëve narkotike. Në pranga u vu shteta
Konjufca kujton fjalët e Hashim Thaçit kur shprehej se duhet të falen krimet serbe Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ka thënë se për shumë vjet në Kuvend askush nga deputetët e
Prokuroria hap hetim pas daljes së fotografive, kërkon fakte të reja nga qytetarët Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka njoftuar se do të hapin hetim pas publikimit të fotografisë nga deputetj
Gaxherri: Trishtohemi, por duhet të argumentojmë krimet serbe Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK’së, Besa Gaxherri ka folur rreth fotografive të cilat deputetja e PDK’s
OVL-UÇK lëshon një thirrje për shqiptarët: Ja si të veprojmë kundër Serbisë Organizatat e Dala nga Lufta ka mbështetur fuqishëm krijimin e një Tribunali i cili do të gjykojë krimet e serbëve të bë
Të enjten seanca për Tribunalin për krimet e Serbisë në Kosovë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli njoftoi sot se të enjten do të votohet për themelimin e Komisionit Shtetëro
Veseli thërret mbledhjen e Kryesisë, caktohet seanca për formimin e Tribunalit për krimet serbe Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar sot shefat e Grupet Parlamentare për të mbajtur mbledhjen e Kryes
Krimet e komunizmit, isha 16 vjeç kur më dënoi deputeti i sotëm Spartak Braho Gjergj Hani ishte vetëm 16 vjeç kur vdiq diktatori Enver Hoxha dhe 1 muaj pas vdekjes së tij, mori guximin të kalonte ku
Kosova shpall person të padëshirueshëm Ivica Daçiçin Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka vendosur të shpallë person të padëshirueshëm Ivica Dacicin, i cili mohoi masakrë