999 rezultate për

krimet

Falsifikoi prona, Krimet e Rënda japin vendimin për Arben Ndokën Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit socialist Arben Ndoka, për heqjen e masës së sig
I përfshirë në trafikun e drogës, Krimet e Rënda japin vendimin për ish-kampionin e mundjes Ditën e sotme gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda në Tiranë ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-kampionin e
Panë derbin "El Classico" me paratë e biznesmenit, Krimet e Rënda kërkojnë burg për 3 gjyqtarët e Durrësit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën për 3 gjyqtarët e Durrësit që akuzohen për korrupsion. Bëhet fjalë p
Krimet mjedisore në Shkodër, procedohen zyrtarë të bashkive dhe Inspektoriatit të Pyjeve Ka shkuar në 9 numri i shtetasve të proceduar për krime mjedisore dhe shpërdorim detyre. Operacioni është zhvilluar nga
Nesër mblidhet komisioni hetimor për shkarkimin e Metës Komisioni hetimor për hetimin e Presidentit Meta, pritet të mblidhet ditën e nesërme në orën 12:00. Komisioni posedon
Krimet e Rënda marrin përsipër sherrin me armë mes 2 familjeve në Levan Në Fier, specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në spi
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
Pas dosjes "184", Krimet e Rënda heqin dorë nga një tjetër dosje e bujshme Pas transferimit të dosjes “184” në Dibër, Krimet e Rënda kanë shpallur moskompetencën edhe për dosjen e biznesmentit Or
Fjalimi i çuditshëm i Cantonas i lë të habitur Messin e Ronaldon Eric Cantona i la të habitur shikuesit gjatë fjalimit të tij për Zotin, luftën dhe krimet, pasi u shpërblye me çmimin pr
Krimet e Rënda heqin dorë nga dosja 184 Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur të shpallë mos kompetencën për dosjen 184, duke e dërguar kështu në institucio
Vrau çiftin e bashkëshortëve, kushëriri përballet me Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda ka nisur sot procesin e gjykimit të Apostol Kostës, vrasësit të çiftit Aleko e Afërdita Kosta
"Mëngjeset e mia me Tos Baxhakun, tek Bar 'West'!" Nga Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të varfra, pa ritualin gati relig
PDK: S'kemi ndërmend të ngremë qeveri pa shkuar në zgjedhje Përfaqësuesit e partive opozitare kanë shprehur shqetësimin e tyre se PDK-ja do të tentojë që në 12 ditët e mbetura para
Armiq të Altin Dardhës: Krimet e tmerrshme të bandës së Byniamin Hajros që u ekstradua dje Wshtë ekstraduar nga Gjermania Byniamin Hajro, njëri prej pjestarëve të bandave të tmerrshme të Beratit. Hajro akuzohet
Serbët fillojnë të kuptojnë, deputeti njeh pavarësinë e Kosovës Deputeti i Parlamentit të Serbisë, Nenad Canak ka pranuar publikisht pavarësinë e Kosovës. Ai gjithashtu dënoi krimet që
Basha del nga Krimet e Rënda, plas sherri jashtë Gjykatës, 2 të arrestuar (VIDEO) Ditën e sotme kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u gjend përballë prokurorisë belge duke dhënë dëshiminë e tij për
Zbardhet kallëzimi për 30 Qershorin, PD - prokurorisë: Heto krimet elektorale (FOTO LAJM) Partia Demokratike i kërkoi Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme, Arta Marku, të mos pengojë hetimet për krimet zgje
Ademi depoziton në Prokurori kallëzimin penal për krimet elektorale (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka depozituar ditën e sotme në Prokurori kallëzimin penal për krimet elek
"Gjyqi po zvarritet", Tahiri për herë të katërt të Krimet e Rënda Ish-ministri Saimir Tahiri është paraqitur për herë të katër, në Gjykatën e Krimeve të Rënda, që prej kohës kur u mor si
Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahi ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Gjykatën për Krime të Renda. Ai është paraqit