999 rezultate për

krijonin

Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t
Në pranga 5 persona, do krijonin "Shtetin e vetëshpallur Islamik Evropian" Autoritetet spanjolle, gjermane dhe belge kanë bërë të mundur arrestimi e pesë personave nën dyshimin se po krijonin një
Foto e rrallë/ Kur Edi Rama dhe Spartak Ngjela krijonin partinë e tyre KIS Nga koha kur Spartak Ngjela krijoi Partinë kristian-islamike në vitin 1991 së bashku me Edi Ramën që atëhere ishte pedag
Serbia do të rregullojë me ligj autonominë e Kosovës Serbia pritet të rregullojë me një ligj të veçantë cështjen e statusit të Kosovës. Në një intervistë për gazetën “Danas”
SHBA feston ditën e Pavarësisë Shtetet e Bashkuara, sikurse cdo vit edhe këtë vit mbulohen me ngjyrat e flamurit, të kuqe të bardhë dhe blu për të fest