999 rezultate për

kreut

Ja sms-ja kërcënuese e kreut të Trashëgimisë për drejtorin e bankës Kryetari i Forumit për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore është gjobitur nga Gjykata e Tiranës me 60 mijë lekë, pasi kis
Shkrihen akujt në Presidencë, Berisha flet me Kodhelin (FOTO LAJM) Me rastin e 103-vjetorit të pavarsisë së Shqipërisë presidenti i Republikës Bujar Nishani ka organizuar një ceremoni fes
Frika e sulmeve, MPB i vendos truproja kreut të BFI-së Kreu i Bashkesise Islame ne Maqedoni, Sulejman Rexhepi, nuk do leviz me i vetem. Duke nisur nga hena e shkuar për siguri
Urimi i kreut të RDK-së: Edhe sot jemi një komb, një histori, një gjuhë dhe një alfabet Kryetari i Rilindjes Demokratike Kombetare, Vesel Memedi, ka uruar Diten e Alfabetit për të gjithë bashkëkombasit. "R
Neni për shpifjen, Totozani letër Kreut të Komisionit të Ligjeve Fatmir Xhafaj Avokati i Popullit i ka dërguar një letër kreut të Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafajt, ku shpreh kundërshtimin e tij
Fino: Kreut të PS t'i konfirmohet mandati kur fiton zgjedhjet parlamentare Deputeti socialist, Bashkim Fino u shpreh se përfshirja në statutin e PS-­së të nenit që i jep automatikisht mundësinë k
Transportonte drogë me mushka, kapet nipi i ish-kreut të policisë Policia ka arritur të zbardhë ngjarjen ku ka ngelur i plagosjes së një 39-­vjeçari nga fshati Nikollar i Skraparit pas n
Policia e Shtetit në këmbë, urdhëri: Të qëllohet vrasësi i kreut të FNSH-së Policia e Shtetit ka qenë e gjitha në këmbë, pasi ka marrë lajmin se kreu i FNSH-së së Shkodrës, Simon Gjeta është vrarë
Rizgjedhja e kreut të PS vë përballë Ramën e Blushin në debate Në Asamblenë Kombëtare të PS, mjaft debate janë shkaktuar mes Ramës dhe Blushit. Më konkretisht, debati mes palëve ë
"Arrest me burg" ish-kreut të Hipotekës në Lushnje Lidhur me arrestimin e dy ditëve më parë të ish-kreut të Hipotekës në Lushnje, sot ndaj tij është dhënë masa e sigurisë
PD shigjeton dyshen Rama-Meta për procedimin e kreut Bashkisë Vorë Në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj kryetarit të Bashkisë së Vorës, Fiqiri Ismaili, një reagim i menjëhershëm ka
Pranga kreut të komunës Ballagat pasi dhunoi qytetarin për pronën Ka mjaftuar vetëm një diskutim për një çështje pronësie, që kreu i komunës Ballagat në Lushnje të revoltohej dhe të godi
Zgjedhjet në LDK, ja mesazhi i kreut të Partive Popullore Europiane Kryetari i Partive Popullore të Evropës (EPP), Joseph Daul, i ka dërguar një videomesazh Lidhjes Demokratike të Kosovës
Superiorja, ja shanset e titullit për 4 ekipet e kreut Fitorja e Skënderbeut përballë Partizanit dhe barazimi i fundit i Kukësit në shtëpi ndaj Laçit e ka futur Superligën shq
3 në pranga dhe 2 në kërkim për grabitjen e kreut të komunës Bubq Update- Pas ngjarjes së ndodhur mbrëmë ku është grabitur banesa e kreut të komunës Bubq, policia bën me dije se t
Shkodër, eksploziv makinës së kreut të komunës Shalë Atentat me eskploziv ndaj kryetarit të komunës Shalë nëShkodër, Bal Vuksani. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngje
Shkrumbohet makina e vëllait të kreut të PS në Pukë Një zjarr i cili dyshohet të jetë vënë qëllimisht, ka shkrumbuar mbrëmjen e djeshme makinen e vëllait të kreut të PS në
Pranga kreut të OSHEE-së Tropojë pas akuzave të PD për energjinë Pas akuzave të parashtruara nga Partia Demokratike për vjedhje të energjisë elektrike, në orët e para të ditës së sotme
Gjiknuri: Dorëheqja e kreut të OSHEE për arsye personale Ashtu sikurse u bë me dije edhe dje referuar dorëheqjes së kreut të OSHEE, në një dalje publike për mediat ministri Gjik
Basha i dorëzon titullin “Qytetar Nderi” kreut të FSHA Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka dorëzuar sot titullin “Qytetar Nderi” kreut të Fondit Shqiptaro-Amerikan,