999 rezultate për

kreut

Manjani urdhëron pezullimin e kreut të ZRPP, Ballsh Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka urdhëruar pezullimin e kreut të ZRPP, Ballsh. Portali "Albeu" mëson ndër të
Kavajë/ Atentat me eksploziv në banesë kreut të AK-së Banesës së kreut të Aleancës KuqeZi për Kavajën i është vendosur një sasi e konsiderueshme eksplozivi. Fjala është pë
Avokati i ish-kreut të Gjykatës së Gjirokastrës: Gjithçka e montuar Për më shumë se një orë, ish-kryetari i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi, në prani të avokatit të tij Saimir Vish
Qytetari dixhital/Pronari i kanabisit në Rrëshen është nipi i ish-kreut të Gjykatës së Lartë Mesa duket, pronari i kanabisit të sekuestruar dje në Rrëshen është nipi ish-kreut të Gjykatës së Lartë. Kjo është denon
Gijon ndal Sevillan, por ekipi i Sampaolit i bashkohet kreut (VIDEO) Sevilla nuk ka arritur që të shfrytëzojë momentin e mirë që ka kaluar në javët e fundit për të marrë provizorisht kreun
FBI heton hakimin e email-eve të kreut të fushatës së Clinton Kryetari i fushatës së Hillary Clinton, John Podesta, tha se FBI po investigon nëse Rusia fshihet pas një hakimi të një
Kush ia bëri videon intime ish-kreut të Hekurudhave? Sa i takon skandalit seksual, pas dorëheqjes së Genc Alizotit, aktualisht drejtimin e Hekurudhave Shqiptare po e mbajnë
"Policia nuk disponon denoncim për plagosjen e kreut të ALUIZNI-t" Sa i takon akuzës së PD, blutë e Durrësit kanë reaguar zyrtarisht lidhur me plagosjen e kreut të ALUIZN-it, Flamur Gjuzi
Pranga kreut të Komitetit Olimpik të Europës Mediat braziliane kanë bërë me dije se kreu i Komitetit Olimpik të Irlandës dhe Evropës, Patrick Hickey është arrestuar
Pronat/ Basha letër kreut të Gjykatës së Strasburgut (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me 7 qershor mësohet se i ka dërguar një letër Presidentit të Gjykatës Euro
Ristani e Florion Mima drejt Kavajës pas plagosjes së kreut të forumit të PD Update- Pas plagosjes së kreut të Forumit Rinor të PD-së së Kavajës, Irkid Kazazi përballë Bashkisë, kanë ardhur edhe re
Eksplozivi te banesa e ish-kreut të postës, autorët ngatërruan adresë Vijojnë hetimet në lidhje me shpërthimin e rreth 500 gr C4, një javë më parë në një pallat 13-katësh në kryeqytet. Ngjar
Dekriminalizimi/ Nishani i kërkon kreut të SHISH formularin Presidenca është institucioni përgjegjës për grumbullimin, administrimin dhe verifikimin e formularëve të vetëdeklarimit
Totozani apel kreut të Bashkisë së Lushnjes: Mos ngri zërin por ji në shërbim të qytetarëve Avokati i Popullit, Igli Totozani, e konsideron të papranueshëm, të padenjë dhe të dënueshëm, fjalorin e përdorur nga kr
Prokuroria: 1 vit burg ish-kreut të INUK Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 1 vit burg për Zyhdi Dajtin, i cili akuzohet për "shpërdorim të detyrës". Dajti kur i
Identifikohet autori i vrasjes së nipit të Dasho Alikos Update - Pas ngjarjes së rëndë ndodhur në Gjirokastër, ku u raportua për një të vdekur e një të plagosur, policia ka hed
Rrugëtimi i Kadri Veselit drejt kreut të PDK-së Partia Demokratike e Kosovës, pas rreth 17 vjetëve të themelimit do ta ketë një lider të ri në krye të saj. Kadri Ves
Shkrumbohet mjeti i djalit të kreut të Bashkisë Dibër Një zjarr i qëllimshëm ka shkrumbuar makinën e djalit të kreut të bashkisë Diber. Policia ka bërë me dije se makina e dj
Ja sms-ja kërcënuese e kreut të Trashëgimisë për drejtorin e bankës Kryetari i Forumit për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore është gjobitur nga Gjykata e Tiranës me 60 mijë lekë, pasi kis
Shkrihen akujt në Presidencë, Berisha flet me Kodhelin (FOTO LAJM) Me rastin e 103-vjetorit të pavarsisë së Shqipërisë presidenti i Republikës Bujar Nishani ka organizuar një ceremoni fes