999 rezultate për

kreut

Vjehrri i kreut të PS-së në Kavajë në kërkim për skandalin e tokave në bregdet Një ndër persona e shpallur në kërkim për skandalin e tokave në bregdetin e Spillesë, është edhe vjehrri i kreut të PS-s
Rama i jep fund marrëveshjes me Bashën! Kërkon shkarkimin e kreut të KQZ Ditën e sotme Partia Socialiste ka kërkuar shkarkimin e kreut të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Klement Zguri. Nga
Largimi i kreut të SHISH, ish-presidenti zbulon presionin ndaj tij Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar largimin e ish kreut Të SHISH, Visho Ajazit. Sipas tij dicka e tillë ka nd
Meta për përgjimet e kreut të SHISH: Më japin kënaqësi Dorëheqja e kreut të SHISH, Visho Ajazit, ditën e djeshme ka shkaktuar shumë pikëpyetje dhe diskutime. Presidenti Ili
Meta sqaron gjithçka për dorëheqjen e kreut të SHISH: Nuk ka pasur presion Dorëheqja e kreut të SHISH, Visho Ajazit, ditën e djeshme ka shkaktuar shumë pikëpyetje dhe diskutime. Presidenti Ili
Fevziu për dorëheqjen e Kreut të SHISH: Ai denoncoi kanabisin Edhe Blendi Fevziu ka reaguar në lidhje me dorëheqjen e kreut të SHISH Visho Ajazit. Ndër të tjera ai ka theksuar se Vis
Analisti komenton dorëheqjen e kreut të SHISH: I është bërë presion Analisti Fatos Lubonja nuk ka qëndruar pa komentuar dorëheqjen e kreut të Shërbimit Informativ Shtetror, Visho Ajazi Li
PRAPASKENAT/ Çfarë ndodhi në katër ditë: Nga garancia për të vazhduar tek dorëheqja e kreut të SHISH Kreu i SHISH për pesë vite, Visho Ajazi Lika dha dorëheqjen në mënyrë të papritur sot, ndërkohë që më parë në media isht
Basha zbulon shkakun e dorëheqjes së kreut të SHISH Kreu i demokratëve këmbënguli sot në kërkesën e tij për arrestimin e Saimir Tahirit, ndërkohë që ka folur edhe për dorëh
E FUNDIT/ Pas dorëheqjes së kreut të SHISH, Rama takohet me Ilir Metën Kryeministri Edi Rama është nisur drejt Presidencës, ku mësohet se do të takohet me kreun e shtetit Ilir Meta. Takim
Takimi i kreut të SHISH me LLallën: Priten lëvizje të mëdha Kreu i SHISH Visho Ajazi Lika ka qenë sot në zyrën e Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Mwsohet se takimi m
Ish-kreut të bandës kriminale i sekuestrohen 1 milionë euro prona të paluajtshme Ligji antimafia ka sekuestruar pasuri të tjera në emër të familjarëve të një prej emrave më të njohur të botës së trafi
Lulzim Basha nuk e thotë dot këtë fjalë, gafa më e madhe e kreut të demokratëve (VIDEO) Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka përmirësuar ndjeshëm të folurën e tij publike sidomos pas protestës së PD-së në çadër
Djegia e makinës së kreut të Bashkisë Lezhë, dalin pamjet (VIDEO) Kreu i Bashkisë së Lezhës ka reaguar pas djegies së makinës së tij tip Mercedes ML në parkim gjatë orëve të para të ditë
Digjet makina makina luksoze e kreut të Bashkisë Lezhë Policia e Lezhës ka njoftuar se dy makina janë djegur në orët e para të ditës së sotme, ku mësohet se njëra prej tyre i
Moratti tregon nëse do i rikthehet kreut të Presidencës së Interit Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka këmbëngulur se ai nuk do të blejë aksione nga Erick Thohir. Manjati i n
FBI bastis shtëpinë e ish-kreut të fushatës së Donald Trump FBI ka kryer bastisje në shtëpinë e ish-kreut të fushatës së Donald Trump, Paul Manafort në Virxhinia. Agjentët feder
Përfundon orari zyrtar për votimin e kreut të ri të PD-së Ka përfunduar orari zyrtar (19:00) i procesi zyrtar të votimit në zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike. Në s
Prençi: Basha, favorit për fitoren e kreut të PD-së Ahmet Prençi ka reaguar për herë të parë në lidhje me ndryshimet në PD. Z.Prençi ndjehet i keqardhur për humbjen e t
Reagon PD: Ja çfarë fshihet pas shkarkimit të kreut teknik të OSHEE-së Shkarkimi i drejtorit teknik të OSHEE-së, Haki Mustafa, të propozuar në këtë detyrë nga Partia Demokratike si rezultat i