999 rezultate për

kreut

Manchester United "shkatërron" Leeds dhe i afrohet kreut (VIDEO) Manchester Unitedi ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6 – 2 kundër Leeds United. Për tre minuta, Scott McTominay
Marseille i afrohet kreut të tabelës, "thyen" Monacon (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për javen e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin
Inter - Bologna, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" në ndjekje të kreut Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Inter është në përndjekje
Manchester City i afrohet kreut, mposht pastër Fulhamin (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Manchester City dhe Fulham, në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. ‘Citizens’ janë
Koronavirusi i merr jetën kreut të Kishës Ortodokse Serbe Patriarku i Kishës Ortodokse Serbe (SOC) Irinej ka humbur betejën me koronavirusin. Irinej u shtrua në një spital ush
Koronavirusi i merr jetën kreut të Institutit të Ndërtimit Kreu i Institutit të Ndërtimit, Agron Hysenlliu ka humbur betejën me koronavirusin. Hysenlliu ishte i shtruar prej di
Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Chelsea "shkatërron" Sheffield United, i afrohet kreut (VIDEO) Chelsea ka arkëtuar tri pikë të arta në shtëpi ndaj Sheffield Unitedit, duke fituar me rezultat 4- 1. Ishin mysafirët
Grabitet banesa e ish-kreut të Tatimeve në Elbasan Banesa e ish-kreut të Tatimeve në Elbasan, Hyqmet Lleshit është grabitur. Mësohet se nga banesa janë marrë rreth 15 m
Tottenham bën detyrën në transfertë, 2 pikë larg kreut (VIDEO) Tottenham ka mundur 0:1 Burnley. Ishte sërish dyshja Son-Kane që doli të jetë vendimtare për skuadrën e Jose Mourinho
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë Në qytetin e Elbasanit ekziston një rrugë që prej vitesh mban dy emra, atë të Heroit të Popullit Kozma Naska dhe të një
Nuk ishte vetëm! Kush e ndihmoi 19-vjeçarin që i bëri atentat kreut të Policisë Bashkiake Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentat ndaj shefi i Policisë të Malësisë së Madhe është vetëdorëzuar në polici.
Arsenal vijon formën e mirë, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 2-1 Sheffield United. Në pjesën e dytë Bukayo Sakas kaloi në avantazh vendasit. Tre minuta më
Policia serbe i shkon në shtëpi kreut të OVL-së në Preshevë, i kërkojnë ta largojë flamurin kombëtar Kreut të OVL-UÇPMB-së në Luginën e Preshevës, Nazmi Hajredinit, i doli dje punë me Policinë e Serbisë. Këta të fundit
"Kadaresë i ishte përgatitur arkivoli", zbardhet ditari i ish-kreut të Hetuesisë I privilegjuar apo i ndjekur nga regjimi?! Kjo është pyetja që ngrihet prej 30 vitesh rreth figurës së shkrimtarit Ismai
Mbappe lojtari më i shtrenjtë në botë, Messi e CR7 shumë larg kreut Instituti i futbollit CIES ka publikuar listën e re me lojtarët më të shtrenjtë në botë, pas shfaqjes së COVID-19. Vl
Lazio fiton ndaj Torinos dhe kërcënon Juven me 1 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore shumë të vështirë ndaj Torinos në transfertë. Ekipi lacial fitoi 1-2 me përmbysje rezultati,
Interi triumfon ndaj Sampdorias, 6 pikë larg kreut (VIDEO) Interi ka fituar 2-1 përballjen në shtëpi ndaj Sampdorias. Zikaltërit e nisën mirë takimin teksa që në minutë e 10 Lu
"Veliu të shkarkohet", Paloka reagon pas deklaratës së kreut të Policisë së Shtetit Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një postimi në Facebook ka sulmuar ashpër deklaratën e kreut të Pol
Rrëfimi i trishtë për historinë e ish-kreut të Komunitetit Mysliman: Agjëroi 21 Ramazane me një qepë në burg Të agjërosh në burgjet e diktaturës për 21 vite rresht. Kjo është historia e trishtë e Hafiz Sabri Koçit, kryetari i par