999 rezultate për

krasniqi

Zbardhet letra e gjatë për Lumezin, kush e vrau Ahmet Krasniqin? Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut i është drejtuar me anë të një letre kryeprokurorit të shteti
Berisha: Fatos Klosi ka organizuar vrasjen e Ahmet Krasniqit Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, është i bindur se Fatos Klosi në detyrën e shefit të SHIK-ut ka organizuar
Shoku i Milaimit rrëfen si i vidhnin qytetarët Njëri nga të akuzuarit për mashtrim me viza, Ilir Krasniqi, në një lidhje direkte për Frontal në T7, ka folur rreth bizn
Drithërima për politikën shqiptare, Specialja po heton vrasjen e kolonelit Gjykata Speciale është duke u marrë me zbardhjen e vrasje së Ahmet Krasniqit, ish-Ministër i Forcave të Armatosura të Qe
Flet ndihmësi i Ahmet Krasniqit: Shqipëria e di kush janë vrasësit Bashkë me eshtrat e Ahmet Krasniqit në Kosovë është rikthyer edhe misteri për vrasjen e tij. E zgjidhjen e këtij mis
Kur vëllai i Ahmet Krasniqit akuzonte pushtetarët në Tiranë dhe Prishtinë për ekzekutimin e tij Në vitin 2015, vëllai i Ahmet Krasniqit, Behxheti ka lëshuar akuza se vrasësit e ish-Ministrit të Mbrojtjes së Republikë
Mustafa nuk shpreson se do të gjenden vrasësit e Krasniqit Isa Mustafa, ish-ministër në qeverinë në ekzil të Bujar Bukoshit në të cilën kolonel Ahmet Krasniqi ishte ministër i mbr
Fjalimi drithërues i Ahmet Krasniqit në ditën e Pavarësisë (VIDEO) Në faqen në Facebook me emrin Ahmet Krasniqi është publikuar një video e vitit 1996, ku kolonel Krasniqi mbante fjalim m
Sot rivarroset Kolonel Krasniqi dhe Jakupi, detajet e ceremonisë Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët
NISMA i kërkon dorëheqjen Ramush Haradinajt Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se po të ishte në vend të kryeministrit të vendit, Ramush H
Leonora Jakupi ka një njoftim të rëndësishëm për fansat Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka dhënë lajmin për r
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM) Ish-pjesëtari i Babastars, Albert Krasniqi dhe reperi Noizy ka lënë pas sherrin e bujshëm dhe kanë vendosur të bëjnë pa
Noizy përfundon në gjykatë pas plagosjes së Cozman-it (FOTO LAJM) Beteja në mes dy ‘label’-ëve muzikorë OTR e Babastars e cila nisi më 13 shtator të vitit 2016 para hotelit “Swiss Diamon
Krasniqi: Çështjen e veteranëve se zgjidh drejtësia Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi, insiston se çështjen e veteranëve të rremë nuk mund ta z
PDK nuk e le në baltë Luginën e Preshevës Shefi i GP-së së PDK-së, Memli Krasniqi, ka takuar sot në Kuvendin e Kosovës përfaqësuesit politikë të Luginës së Preshe
Krasniqi: Opozita duhej të shkonte në seancën e thirrur të Qeverisë Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka vlerësuar se opozita është dashur të shkonte
Del përgjimi që ka bërë Milaim Zeka, flasin për aferë korruptive të Fatmir Limajt Një bisedë mes Milaim Zekës dhe partnerit të tij të biznesit me viza, implikon zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir L
Krasniqi: Më mungon goli, Laçin e mposhtin sërish Blerim Krasniqi duhet të mbajë peshën e të larguarit Ali Sowe në sulmin e Skënderbeut gjatë këtij sezoni. Fillimi nuk ka
Përleshet Fisnik Ismaili dhe burri i Albulena Haxhiut Në debatin për listat e fryra të veteranëve është përfshirë edhe deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili, i cili dje ka deklar
Krasniqi: Me Kukësin fitoj titullin, Partizani nuk bën hajër Gëzim Krasniqi vendosi të rikthehej në kampionatin shqiptar pas një përvojë 5-mujore tek Rabotnicki në Maqedoni. Mbrojtë