999 rezultate për

krasniqi

Transportohen në të njëjtin automjet, vrasësi kërcënon dëshmitarin “E di ku e ke familjen dhe e di adresën”, ka kërcënuar sot i dënuari për vrasje, Bedri Krasniqi, dëshmitarin e mbrojtur
Pasi mundi serben, xhudistes kosovare i ndodh një fatkeqësi (FOTO LAJM) Distria Krasniqi, xhudistja që bëri krenarë gjithë kombin shqiptar, me fitoren me ippon kundër serbes Andrea Stojadinov,
Drita Krasniqi siguron medaljen e artë Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi ka arritur që të siguroi një medalje të artë Kosovës në "Grand Prix" të Antalisë.
Zeka ia ka lënë Zotit hamarrjen për grushtat e Krasniqit Deputetët Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka ishin përleshur fizikisht në një studio të emisionit gjatë viti 2017. Përl
Jakup Krasniqi: Me këtë KQZ rrezikohen zgjedhjet e lira Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka komentuar emërimet e anëtarëve të rinj të KQZ-së. Sipas tij, me em
Motra e deputetes punësohet në ministrinë e Rrustem Berishës Ena Kadaj- Krasniqi, motra e deputetes së AAK-së Donika Kadaj- Bujupi, është punësuar në Ministrinë e Mbrojtjes si përkt
Tjetër aksident në Kosovë, vetura e KFOR’it përmbyset në autostadrën Arbën Xhaferri Aksidenti i tretë me radhë ka ndodhur në autstradën Arbën Xhaferi, më saktësisht në fshatin Babushë të Lipjanit. Zëdh
Përfundon seanca, mësoni nëse u ndalën pensionet Ka përfunduar seanca për fyerjet e listave të veteranëve dhe vendimi për pezullimin e pensioneve pritet të merret nga Gj
E FUNDIT/ Kërkohet ndalja e pensioneve për 19 mijë veteranë Sot ka vazhduar seanca kundër të dyshuarve për fryrjeje Listave të Veteranëve. Në këtë seancë Prokurori Special, Enver K
Krasniqi: VV dhe LDK vetëm vajtojnë, ne veprojmë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka thënë se Lidhja Demokratike e
Krasniqi: Thaçi gënjeu kur tha se nuk ndryshojnë kufijtë e Kosovës Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate dhe ish – kryeparlamentari, Jakup Krasniqi, ka reaguar ndaj fjal
Haxhi Krasniqi zbulon vitrinën e mbushur me breza të artë (FOTO LAJM) Disa ditë pasi Heidi, bashkëshortja e Haxhi Krasniqit, u përkujdes që t’u tregojë tifozëve të boksierit kosovar sesi duk
Krasniqi nxjerr të vërtetën e hidhur për Hashim Thaçin Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi i ka reaguar Presidentit Thaçi, lidhur me deklarimet e ti
Teuta Krasniqi ndan me fansat çastet me Edisonin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur jo në pak raste ndan momemtet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Këtë herë ajo
Futbollisti kosovar transferohet në Rumani Jetmir Krasniqi do ta kalojë pjesën e dytë të sezonit në Rumani. 24 vjeçari nuk ishte në planet dhe projektin teknik
Deklarata bombë: Do të isha krenar po ta vrisja Ahmet Krasniqin Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri, i ka reaguar ashpër Ibrahim Kelmendit në lidhje me një deklar
Krasniqi këshillon Haradinajn: Mos iu bind Thaçit, taksa të qëndrojë Jakup Krasniqi e ka këshilluar Ramush Haradinaj të shkojë vendi në zgjedhje e të mos hiqet taksa ndaj produkteve serbe e
Krasniqi thotë kurrë me PDK-në, por harron shprehjen "kurrë mos thuaj kurrë" Partia Socialdemokrate(PSD) së fundi i është bashkuar ekipit shtetëror të dialogut me Serbinë. Kjo parti ka votuar në pa
Të paditur nga një arsimtare, vartësit e Haskukës nuk denjojnë të shkojnë në gjyq Në Gjykatën e Prizrenit është dhënë fjala përfundimtare në rastin ku mësimdhënësja Bukurie Krasniqi ka paditur Drejtorin
Frashëri e quan Vetëvendosjen sekt Frashër Krasniqi i PSD-së e ka cilësuar Vetëvendosjen si sekt. Sektet janë grupe radikale të feve të ndryshme. Ende s’ka