999 rezultate për

krasniqi

Prej ditësh në terapi intensive, koronavirusi i merr jetën mjekut Humb jeten nga koronavirusi ne Kosove gjinekologu Dr. Burim Krasniqi. Ai ishte duke u trajtuar prej ditesh në mjekimin i
Jakup Krasniqi fiton betejën me COVID-19 Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është shëruar nga coronavirusi. Kështu ka bërë
U operua në zemër, Ramadan Krasniqi flet për gjendjen shëndetësore Në një foto që qarkulloi sot në internet u pa këngëtari i njohur Ramadan Krasniqi i shtrirë në një krevat spitali. Në
Dyshohet se është operuar nga zemra, këngëtari shqiptar shtrohet në spital (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Ramadan Krasniqi i është nënshtruar dje një operacioni. Kjo pasi në rrjetet sociale po qarkullon një
Infektohet me Covid-19 Jakup Krasniqi Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, është infektuar me koronavirus. Në një prono
Formacionet zyrtare: Derbi Gjilani-Ballkani mund të përcaktohet kampioni Gjilani dhe Ballkani luajnë ndeshjen e xhiros së 32-të të Superligës së Kosovës. Dy skuadrat janë në garë të drejtpër
Rëndohet bilanci në Kosovë, shkon në dy numri i viktimave nga shkëmbimi me armë Rëndohet tragjedia në fshatin Repë të Komunës së Podujevës ku një person ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur.
Tifozi shqiptar i Liverpoolit do t’i shkurtojë flokët pas 17 vitesh Tifozi shqiptar i Liverpoolit do t’i shkurtojë flokët pas 17 vitesh Njëri nga tifozët më të zjarrtë të Liverpoolit ës
E RËNDË/ Aksidenti fatal i merr jetën presidentit të klubit të futbollit Mbrëmë pas një aksidenti te rëndë ka ndërruar jetë Albert Krasniqi. Krasniqi përvec politikës ishte i angazhuar në sp
Dorëheqja e mundshme e Vjosa Osmanit nuk mund të zvarrisë formimin e qeverisë Seancën për votimin e qeverisë së re, nuk mund të pengojë dorëheqja e mundshme e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani. Në
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
Qytetarët falen në sheshin Skënderbeu Një grup qytetarësh është duke kryer faljen, siç edhe kishte paralajmëruar, në sheshin “Skënderbeu” të Prishtinës. Qy
KOSOVË/ Refuzoi t’u japë dokumentin identifikues, qytetari përleshet ashpër me dy policë që duan ta arrestojnë (VIDEO) Policia e Kosovës sot ka ndaluar një person në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet, me të cilin më pas edhe është konfron
Lajme të mira nga Kosova, 4 pacientë lënë sot spitalin Lajme te mira vijne nga Kosova, ku 4 paciente pritet te lene sot spitalin Infektiv. Lajmi eshte bere i ditur nga mjeku V
Të arratisurit që assesi të kapen! Gruevski, Krasniqi, Vojminovski bashkë në listën e të kërkuarve (VIDEO) Gjatë është lista në faqen e Ministrisë së Brendshme me emrat e personave që kërkohen me fletëarrest ndërkombëtar. Janë
Skandali diplomatik shkon në duart e Kunjofcës, përfshihet edhe Konsullata dhe Ambasada e Kosovës në Tiranë Shefi i Konsullatës së Përgjithshme në Tiranë, Halim Krasniqi, në përfundim të mandatit, është ballafaquar me akuzën për
KOSOVË/ Më shumë të shëruar, më pak në spital Infektologu Valbon Krasniqi, thotë se sot janë bërë 6 javë prej se Kosova ka nisur të numërojë të infektuarit e parë me
Kuvendi mban të martën seancë të jashtëzakonshme, Krasniqi: Kurti nuk është serioz Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vend
Krasniqi: Kushtetuta e Kosovës lejon Qeveri të re edhe pa zgjedhje Me rrëzimin e qeverisë, kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka duke kërkuar zgjedhje të jashtëzakonshme. Sipas Kurt
PDK-ja voton pro mocionit të mosbesimit të Qeverisë Kurti Në Kuvendin e Kosovës, po mbahet seanca plenare për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, të inicuar nga Lidhja Dem