999 rezultate për

krasniqi

Krasniqi: Çështjen e veteranëve se zgjidh drejtësia Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi, insiston se çështjen e veteranëve të rremë nuk mund ta z
PDK nuk e le në baltë Luginën e Preshevës Shefi i GP-së së PDK-së, Memli Krasniqi, ka takuar sot në Kuvendin e Kosovës përfaqësuesit politikë të Luginës së Preshe
Krasniqi: Opozita duhej të shkonte në seancën e thirrur të Qeverisë Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka vlerësuar se opozita është dashur të shkonte
Del përgjimi që ka bërë Milaim Zeka, flasin për aferë korruptive të Fatmir Limajt Një bisedë mes Milaim Zekës dhe partnerit të tij të biznesit me viza, implikon zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir L
Krasniqi: Më mungon goli, Laçin e mposhtin sërish Blerim Krasniqi duhet të mbajë peshën e të larguarit Ali Sowe në sulmin e Skënderbeut gjatë këtij sezoni. Fillimi nuk ka
Përleshet Fisnik Ismaili dhe burri i Albulena Haxhiut Në debatin për listat e fryra të veteranëve është përfshirë edhe deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili, i cili dje ka deklar
Krasniqi: Me Kukësin fitoj titullin, Partizani nuk bën hajër Gëzim Krasniqi vendosi të rikthehej në kampionatin shqiptar pas një përvojë 5-mujore tek Rabotnicki në Maqedoni. Mbrojtë
Krasniqi thotë se janë 19 000 veteranë të rrejshëm Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, përmes një shkrimi dërguar mediave është përfshirë në debatin e dorë
Prokuroria konfirmon: Action Bronson nuk konsumoi drogë Kryeprokurori i Prishtinës Ymer Beka ka konfirmuar se hetimet e prokurorisë kanë zbuluar se reperi Action Bronson nuk ki
Memli Krasniqi del kundër Hashim Thaçit, mbron Veselin Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka folur për idenë e Presidentit Thaçi për korrigjimin e k
Ndërron jetë komandanti i Deminimit të FSK’së Sejdi Krasniqi, komandant i Kompanisë së Deminimit në FSK ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur në rrjetet sociale
Shtetasit e Kosovës bllokohen pa viza, Krasniqi dhe Sejdiu marrin shtetësinë e Shqipërisë Presidenti i Parë i Republikës së Kosovës, Fatmir Nexhmi Sejdiu, ka përfituar me kërkesën e tij shtetësinë shqiptare.
Jakupi mesazh Thaçit për vijat e kuqe Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Jakup Krasniqi, e ka thumbuar ish-shefin e partisë s
Krasniqi: Veseli dhe Thaçi kanë qenë në armiqësi me Adem Jasharin Ish kryetari i Kuvendit, tani kryetar i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka folur për raport
Ta ndihmojmë Aurorën, ka nevojë për ne që të shërohet Aurora Krasniqi, vuan nga sëmundja e leukemisë akute lymphoblasrice, dhe ka nevojë për ndihmë. Më datë 29.12.2017, Auror
Qeveria e Kosovës i kërkon Shqipërisë eshtrat e Ahmet Krasniqit Me propozim të ministrit të Forcës Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha, Qeveria e Kosovës ka marrë vendimin që ish-Mini
Plagosje me armë zjarri në Prishtinë, një person dërgohet në emergjencë Para disa minutave në kryeqytet, saktësisht në rrugën “Ibrahim Baftiu”, si pasojë e të shtënave me armë zjarri ka mbetur
Ministri ka 30 mijë euro kripto valuta dhe disa vende pune, kjo është pasuria tjetër e tij Mbi 30 mijë euro është vlera e crypto valutave që ka në pronësi deputeti i PDK-së, Memli Krasniqi. Ish-ministri i Kul
"Fadil Vokrri ka qenë një njeri i veçantë" Ramiz Krasniqi bashkëlojtari i Fadil Vokrrit, diskuti për shëndetin dhe ankesat që Vokrri ka pasur para se të ndërronte
Komandant Malisheva flet për ngjarjet e Kumanovës Andi Krasniqi i njohur si komandant Malisheva që po vuan burg si pjesë e Grupit të Kumanovës ka dhënë detaje të reja lid