Mbyllet protesta e opozitës, kreu i PD-së fjalim nga selia blu
999 rezultate për

krahe

Dalin shifrat, këta janë shkodranët që i kthyen krahet Lulzim Bashës Ndërkohë që janë numëruar më shumë se 30 për qind e kutive, vërehet një fitore me më shumë se 70 mandate e PS-së dhe tku
Pamela Anderson harron miliarderin shqiptar, në krahet e një tjetër futbollisti (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm pak kohë nga fjalët që u përhapën se aktorja e famshme Pamela Anderson po kalonte dicka me ish-futbolli
"Kulla e ferrit", dy të rinjtë italianë vdesin në krahët e njëri - tjetrit Një çift të rinjsh kanë humbur jetën mes flakëve në kullën Grenfell, pasi ndërtesa 24-katëshe në Londër u “përpi” nga zj
Tmerrohet pasagjerët, karburanti rrjedh nga krahët e avionit (FOTO LAJM) Pasagjerët e United Airlines po prisnin të fluturonin nga Nju Jorku për në Venecia kur papritur nga krahu i majtë i avio
U bllokuan nga grekët, por ky vend i priti krahë hapur ushtarët shqiptarë (FOTO & VIDEO) Një grup protestuesish grekë ndaluan për disa orë karvanin e Forcave të Armatosura të Shqipërisë që ishte nisur për një
Qeveria serbe po ndërhyn ashpër në zgjedhjet në Kosovë, ja si (VIDEO) Serbia është duke futur tmerr dhe frikë te të gjithë Serbëve të Kosovës që janë përkrahës të Partisë së Pavarur Liberale
Krahë pule me mjaltë dhe xhenxhefil 1 e gjysmë kg krahë pule ▪ 1 qepë (e prerë hollë diagonalisht) ▪ 2 lugë fara susami ▪ 1/4 kupë salc
Djemtë zhduken për dy orë, Lupçe qan i dehur në krahët e Katerinës Se çfarë ka ndodhur në 2 orë që djemtë u zhdukën nga shtëpia e Big Brother mbetet për t’u zbuluar vetëm gjatë mbrëmjes s
LR-PDSH-ja do e përkrahë qeverinë e re, por me disa kushte Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, duke folur për zhvillimet e fundit në Maqedoni dhe për formimin e qeverisë
Sela i gatshëm të përkrahë qeverinë e re, por me disa kushte Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, i ftuar në emisionin “Rruga drejt” ka folur për zhvillimet e fundit në vend. Sa
Thaçi takon presidentin e Austrisë: Përkrahës për Kosovën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar sot me homologun e tij austriak, Alexander Van der Bellen, në Pallatin
Vizitë me Donaldin ne Arabi, "mbulohen" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve ndodhet për një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite duke tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave botër
Thaçi: PDSH do jetë opozitë konstruktive dhe përkrahëse e shqiptarëve Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi sot në selinë e partisë priti në takim ambasadorin e Francës në v
Përkrahësi i VMRO-së paralajmëron se do të ketë luftë në Maqedoni Goran Angelov një nga udhëheqësit e grupeve të beretave dhe shoqatave patriotike nga Velesi, me anë të një postimi në p
Ramush Haradinaj kujton të shkuarën e errët të Vuçiç-it (VIDEO) Aleksander Vuçiç, president i Serbisë, ishte edhe kryeministër i saj dhe lider i një partie që quhet Progresiste, por s’
Përçahen çiftet në “Big Brother”, sharje e ofendime pas krahëve Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me n
Paulinho shfaqet në krahë të një aktoreje porno, dëbohet ga Kina (FOTO) Braziliano i njohur Paulinho rrezikon që të dënohet nga Kina, nga skuadra Guangzhou Evergrande. Ish-lojtari i Tottenham
E DHIMBSHME/ Humb dy krahët në punë, shteti e lë në mëshirë të fatit (VIDEO) Petrit Disha banues në Çermë të Lushnjës, tregon se në vitin 2007 i ka ndodhur një fatkeqësi. Pasi ra në kabinën e tensi
Siriani më doktoraturë planifikon sulm terrorist në Gjermani Policia gjermane njoftoi sot se po e hetojnë rastin e arrestimit të një siriani, student i doktoraturës, i dyshuar për p
Mediat serbe: 3 mijë përkrahës të Vuçiçit nuk u lejuan të hyjnë në Kosovë Mediet serbe kanë shkruar sot se rreth 3 mijë përkrahës të Aleksandër Vuçiçit nuk janë lejuar të hyjnë në Kosovë. Dh