999 rezultate për

krahe

Kjo nuk pritej, Xheni në krahët e gazetarit të Top Channel Pas ndarjes së çiftit të famshëm të "Big Brother 9", Benardi dhe Xheni, ka qenë kjo e fundit që është përfolur më shumë
Gruevski dhe përkrahësit e tij vazhdojnë të protestojnë para burgut të Shutkës Përkrahësit e VMRO-DPMNE -së, të udhëhequr nga Nikolla Gruevski sonte protestuan para burgut të Shutkës si përkrahje për
PËRMBYTJET/ Djepin me foshnje në krahë, si u shpëtuan familjarët në Ferras (VIDEO) Banorët e përmbytur kanë kaluar një natë tmerri në përpjekje për të shpëtuar vetën e fëmijët e vegjël ndërkohë që gjithë
Bebe Rexha përkrahë Rita Orën Është konfirmuar tashmë prej kohësh që mes dy artisteve shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa do të ketë një
Geti është njeri me fat, për këtë super femër në krahët e tij (FOTO LAJM) Marina Vjollca, muaj më parë ishte kryefjalë e medieve, meqë u bë nuse dhe mjaft e bukur sa mori vëmendjen çdo lëvizje e
Përplasi të moshuarin, autori largohet menjëherë nga vendngjarja Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në askin rrugor Krahës-Tepelenë duke lënë pas një të plagosur. Një automjet ka
Foto e pazbuluar e Sinan Hoxhës, në krahët e një femre Këngëtari Sinan Hoxha nuk është përfolur ndonjëherë për lidhje dashurore me ndonjë femër tjetër, e megjithatë, një foto
Gazetarja e Klan Kosovës ka qenë përkrahëse e Vetëvendosjes Boiken Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje ka bërë publike disa detaje për gazetaren e Klan Kosovës, pasi kjo e fundit e zbul
Milan mendon për të përforcuar krahun me Williamin Milan dëshiron të nënshkruajë me anësorin e Chelseat, Willian. Sipas Calciomercato skuadra kuqezi kërkon të përforco
Studentja nga Struga: Edi Rama urgjentisht të përkrahësh "Grupin e Kumanovës" (FOTO LAJM) Blerona Brao, studente e Gjuhës dhe letërsisë shqipe nga Struga i ka shkruar një letër publike kryeministrit shqiptar Ed
Ornela Bregu në krahët e Ronaldos (FOTO LAJM) Ornela Bregu, ish-moderatorja e shumë programeve të “Top Channel” e jo vetëm, duket se po kalon momente të bukura në jet
Rama merr “krahë” nga raporti italian: Vetëm qorrat që nuk duan të shohin Tashmë Kryeminsitri Edi Rama e ka kthyer zakon që cdo të dielë të mbajë një komunikim me publikun , dhe këtë herë ai ka
Klaudia Pepa pozon krahë aktorit të njohur Italian (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme ballerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa, ka qenë e ftuar në “festivalin e Filmit në Romë”. Ajo ka p
Olsi prezanton të dashurën e re, një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Pas disa ndarjeve rresht, Olsi i BB9 mesa duket e ka gjetur sërish dashurinë në krahët e një vajze tjetër. Ish-banori
Haskuka: Kam folur me Baxhakun që LDK-ja ta përkrahë VV-në në Prizren Mytaher Haskuka, kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Prizrenit ka thënë se beson që më 19 nëntor, shumica
Mrekullitë ekzistojnë! 3-vjeçarja pa krahë e pa këmbë mëson të ecë e të ushqehet vetë Harmony-Rose Allen ka lindur në Bath të Britanisë së Madhe tri vite më parë. Kur erdhi në jetë ishte një vogëlushe s
Lirak Çelaj nuk rehatohet, njëherë e përkrahi Abrashin e tani e mohon Një ditë pas zgjedhjeve lokale të 22 tetorit, kandidati i PDK-së, Lirak Çelaj pati deklaruar se e përkrahë LDK-në në gar
Bufi me sy të verdhë, dhuron spektakël në dëborë (FOTO LAJM) Këto imazhe mahnitëse kapin momentin e një buf në dëborë, i cili duket sikur po luan një lojë të fshehtë dhe po kërkon t
ASH dhe BESA fillojnë aktivitetet e përbashkëta në komunën e Likovës Kandidati i ASH-së, Bekim Afuzi është shfaqur në një foto me kandidatin e Lëvizjes BESA, Shaban Zendeli ku i ka dhënë mb
PDSH nuk do të përkrahë asnjë kandidat në Strugë Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka apeluar nga tubimi në Strugë që anëtarësia dhe militantët e PDSH-së në këtë komunë t