999 rezultate për

krahe

Dua Lipa rikthehet në krahët e ish të dashurit Pasi u nda nga Isaac Carew Dua Lipa nisi një ldihje të re më muzikantin Paul Klein. Por, The Sun shkruan së fundmi s
Kapet përsëri mat vajza e Barak Obamës, e lumtur në krahët e britanikut (FOTO LAJM) E lumtur dhe e qeshur vajza e madhe e ish-Presidentit të Amerikës Barak Obama, Malia Obama u shfaq nën shoqërinë e të da
Bari e pret me krahë hapur, Memushaj starton me Beneventon kundër Bolognas (FOTO LAJM) Në pritje të një transferimi të mundshëm në radhët e Barit në Serinë B, Ledian Memushaj starton titullar nga trajneri i
Partnerja kryesore në valle rrëfen pengun më të madh të Rexhep Çelikut Kanë nisur sot në orën 11:00 homazhet për mjeshtrin Rexhep Çekiku, i cili gjatë orëve të para të ditës së djeshme humbi
Ramires e pret me krahë hapur ofertën e Interit Braziliani i Jiangsu, Ramires ka shfaqur hapur dëshirën e tij për t’u larguar nga kampionati kinez dhe për tu bashkuar m
Foto që nuk e keni parë kurrë/ Sabri Fejzullahu në krahët e Ermalit Këngëtari nga Kosova, Ermal Fejzullahu ka ndarë një fotografi me caste të lumtura me ndjekësit në Instagram. Ai është
Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM) Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka pos
Priten shpresat për rikthim, pas Florit edhe Elvana në krahët e një mashkulli Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur k
Luciano Spalletti pret Milanin me krahë hapur Luciano Spalletti para ndeshjes kundër Milanit në çerekfinale të Kupës së Italisë shprehu gatishmërinë e ekipit të tijë
Rihanna humb një personin të dashur (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, Rihanna ka humbur një person të dashur. Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografiv
Arben Taravari: Zaev tradhëtoi, ne e përkrahëm kur të gjithë ishin me Gruevskin Sekretari i përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari në emisionin “Studio e Natës” në TV Telma ka sqaruar qëndrimet e tyre
Harron Bleron, Teuta e lumtur në krahët e Adonisit Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të zonja dhe më të dashura për audiencën shqiptare. Ajo është aktorja më ‘in’ e
Deda: Kosova është e gryksëve Deputeti i Alternativës, Ilir Deda me pak fjalë ka komentuar vendimin e kryeministrit Ramush Haradinaj për rritje pagash
Vesa Luma e lumtur në krahët e Big Bastës! (FOTO LAJM) U përfolën për një ndarje të mundshme mes tyre, por çifti po shihen në krahët e njëri-tjetrit më të lumtur se kurrë.
Problemi i Juventusit krahët, torinezët shpresojnë ta zgjidhin në janar Bardhezinjtë vijojnë të punojnë për merkaton, teksa objektivat për janarin janë ndërhyrjet në krahët e mbrojtjes. Mbrojt
Mkhitaryan i pakënaqur me situatën e tij tekUnited, i hap krahët Inter Henkrikh Mkhitaryan sështë aspak i lumtur dhe kërkon të largohet nga Manchester United. Fantazisti armen nuk luan ti
Modelja e njohur tymos në krahët e reperit shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë modelja e njohur Oriola Mashari u bë pjesë e grupit OTR, me në kryer reperin Noizyn. Ende nuk ka nd
Koci: Albini me shokë t’i edukojë përkrahësit, mos të sillen si kafshë! Avokati i njohur kosovar, Arianit Koci thotë lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti duhet t’i edukojë përkrahësit e
I fiksuar pas muskujve, i riu rrezikon të humbasë të dy krahët (FOTO LAJM) Ka shumë të rinj që janë të fiksuar pas formave të bukura të trupit, si edhe mjaft të tjerë që duan t'a arrijnë këtë për
Arbana Osmani zbulon krahët në mes të borës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga prezantueset më të famshme të ‘Top Channel’ e cila tashmë drejton disa emisione. Së fu