999 rezultate për

krahe

Shmangeni, kjo pjesë e mishit të pulës shkakton ciste Një paciente e cila ka kryer një operacion për heqjen e një cisti është bërë shembull që të gjitha gratë të ndalojnë të
Mijëra mblidhen në shesh nën "krahët" e shqiponjës, flamuri kuqezi skuq protestën (FOTO LAJM) Mijëra studentë janë duke protestuar para ministrisë së Arsimit kundër tarifave të shkollimit duke e bërë këtë një ndër
Ibrahimovic publikon formacionin e ëndrrave (FOTO LAJM) Megjithëse bibliografia e tij ndodhet në treg, mediat vazhdojnë të publikojnë detaje interesante mbi Zlatan Ibrahimoviçi
Historia e fotografisë që ka lotuar sytë e botës Fotografi spanjoll Samuel Aranda fitoi çmimin “World Press Photo of the Year” të vitit 2011 për fotografinë të një gruaj
Plas grushti në parlament, deputetët zihen si rrugaçë (VIDEO) Ky është momenti kur parlamenti në Sri Lanka kthehet në arenë boksi me deputetëve. Mësohet nga mediat se një deputet
Historia që ju bën të qani, djali para vdekjes i kërkon falje nënës (FOTO LAJM) Gjithkush ka një lloj lidhjeje me kancerin. Shumica prej nesh janë prekur nga ajo në një farë mënyre ose nëpërmjet një t
Rama u pret krahët banorëve në Astir: Nuk ka negociata Kryeministri Edi Rama është përgjigjur përballë gazetarëve në lidhje me shtëpitë që do të shemben në Astir dhe protestat
Seldi fotografohet në krahet e një tjetër vajze pas ndarjes nga Mimoza (FOTO LAJM) Gjatë muajit të kaluar, këngëtari shqiptar Seldi Qalliu, e deklaroi ndarjen nga e fejuara e tij Mimoza Shkodra. Dyshj
Pas ndarjes nga Seldi, në krahët e kujt po e feston ditëlindjen Mimoza? (FOTO LAJM) Ndarja e çiftit më të njohur të showbizit, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodrës bëri bujë të madhe në rrjet dhe të gjithë is
Prapa kësaj fotografie fshihet një histori e pabesueshme (FOTO LAJM) Një nënë ka habitur mjekët kur u zgjua nga një komë 23-ditëshe në momentin kur djali i saj i porsalindur u vendos në kra
Rrëqethëse, Luigji i vogël fjeti gjithë natën në krahët e nënës së vdekur, qau se ajo nuk kishte më gji Dëshmitë dhe rrëfimet e ndryshme për Kampin e tmerrshëm dhe famëkeq të Tepelenës duket se nuk kanë të sosur….!? Një ndër
Femra më e bukur në botë, në krahët e Chicharito Hernandez (FOTO LAJM) Sarah Kohan është e dashura më fantastike e futbollistit Javier Hernandez. Ajo është mjaft e famshme në Instagram dhe gë
Këngëtari shqiptar “kunja” atyre që nuk e përkrahën: Sot vijnë për interes Butrint Imeri është një këngëtar mjaft i suksesshëm. Ai ja ka dalë që me muzikën e tij të depërtojë jo vetëm në tregun s
Si Noizy, edhe Stresi i del në krahë Vis Martinajt pas masakrës në Bllok (FOTO LAJM) Mbrëmjen e 4 tetorit, Tirana u trondit nga disa të shtëna armësh ku lanë të vdekur një person dhe u plagopsën tre të tje
Një "bombë" e vërtetë, kjo është serbja që i mori “mendjen” Neymar Braziliani, Neymar JR, shpesh herë ka qënë pretagonisti kryesor i mediave rozë për shkak të lidhjeve të tij me model
Kishte në krahë djalin 5 muajsh, krokodili ha të gjallë gruan Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Ugandë, ku një nënë rreth 40 vjec dhe fëmija i saj vetëm 5 muajsh janë ngrënë të gjal
Neymar e merr në krahë, tifozi i vogël shpërthen në lot (VIDEO) Pas shkëlqimit që bëri në fitorene fundit të PSG, Neymar është bërë viral në rrjetet sociale pas një video të publikuar.
Deputeti i Listës Serbe tregon pse Janjiç e kundërshton Vuçiçin Deputeti i Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës, Igor Simiç, ka bërë kritika në drejtim të priftit të manastirit të Deçani
Mos e hani kurrë këtë pjesë të pulës, shkakton ciste në mitër Një paciente e cila ka kryer një operacion për heqjen e një cisti është bërë shembull që të gjitha gratë të ndalojnë të
Xheni më në fund harron Bernardin, në krahët e kujt është tani? Një nga lidhjet më të komentuara dhe të dashura të Big Brother Albania 9 ka qenë padyshim ajo mes Xhenit dhe Benardit.