999 rezultate për

krahe

Cikalleshi: Dëmtimi gjëja më e padëshiruar, sikur na priten krahët Sokol Cikalleshi nuk ishte pjesë e listës së Cristian Panuçit për ndeshjet e muajt mars. Një dëmtim i pësuar dy javë më
I rrethuar nga 10 badigardë, nga se ruhet Lulzim Basha? (FOTO LAJM) Lulzim Basha gjendet në mes të protestuesve të opozitës duke bërë kështu një rrethim simbolik të Kryeministrisë. Ajo që
Vodafone, nga të parat kompani në botë me politikë përkrahëse për punonjësit e prekur nga dhuna në familje Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Vodafone Albania prezanton për herë të parë në Shqipëri një politikë që përfshin përkra
Dalin pamjet e vrasjes makabër! Si shqiptari qëlloi me thikë të shoqen me fëmijën në krahë (FOTO LAJM) Së fundmi kanë dalë fotot e rënda të ngjarjes që ka tmerruar kalimtarët në Bolzano të Italisë, shkruan Albeu.com Çdo
Shqiptari qëllon me thikë gruan me foshnje në krahë Një ngjarje e rëndë ka tornditur Italinë, ku një shtetas shqiptarë ka sulmuar me thikë bashkëshorten e tij. Në momen
“As zgjedhje, as dorëheqje”, Rama i pret krahët Bashës Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur për “Corriere della Sera” ku ka thënë prerë se nuk ka asnjë mundësi që ai t
Nehat Idrizi uron qytetarët dhe bën thirrje të mos harrohet e kaluara historike Edhe kryetari i KGJK-së Nehat Idrizi ka uruar qytetarët për ditën e pavarësisë. Ai ka shprehur mirënjohje për autoritete
"Më preve krahët", Eni Koçi i bën "diss" publikisht Genc Prelvukaj Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë
Habit politikani serb: Nuk kemi krahë të fluturojmë deri në Rusi Politikani serb është shprehur për “TV Pink” se sa më parë duhet arritur një marrëveshje ligjërisht obligative në mes Ko
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre
A është kjo prova që zanat ekzistojnë? (FOTO LAJM) Një burrë ka realizuar një fotografi të rastësishme në një ambient fshati, duke zbuluar më pas se në foton e shkrepur pr
Bukuroshja serbe kthehet në krahët e mbrojtësit të Kombëtares (FOTO LAJM) Alisa Menkoviç është gjendur sërish në krahët e futbollistit të Kombëtares, Berat Gjimshiti. Modelja serbe ka qenë edhe
Maurcio Sarri elozhe Hazardit: Ai krahësohet me Messin dhe Ronaldon Eden Hazard ka ndikim të ngjashëm te Chelsea sa Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo në skuadrat e tyre përkatëse, këtë de
Duhej të festonin, të moshuarit gjenden të dy të vdekur në krahët e njeri-tjetrit Ai ishte 68 vjeç, kurse ajo 74. Pritej që të festonin Krishtlindjet, por për ta ishte shkruar një tjetër fat. Çifti j
Nuk është në këtë gjendje nga qefi, historia e këtij njeriu është e pabesueshme (FOTO LAJM) Një zhytës i thellësive ka mbetur me dëmtime të pakthyeshme në trup pas një incidenti në det të hapur. 57-vjeçari, Alej
Pamje madhështore, studentët të kapur krahë për krahë nisen drejt Kryeministrisë Studentët pasi kanë qëndruar prej orësh të tëra para Kuvendit, kanë nisur marshimin drejt Kryeministrisë. Ajo që vih
Me vajzën në krahë, ky prind-student emocionon nga protesta (VIDEO) Protesta e studentëve nuk ka ndërmend të ndalojë. Të gjithë janë bërë sëbashku për të ndryshuar kushtet në arsim dhe
"Bravo! As mua mos më kurseni", pedagogu del krahë studentëve të tij (FOTO LAJM) Ditën e sotme, studentët përveç kërkesave të tyre të cilat i kanë dorëzuar në Ministrinë e Arsimit, kanë nxjerrë edhe em
Shmangeni, kjo pjesë e mishit të pulës shkakton ciste Një paciente e cila ka kryer një operacion për heqjen e një cisti është bërë shembull që të gjitha gratë të ndalojnë të
Mijëra mblidhen në shesh nën "krahët" e shqiponjës, flamuri kuqezi skuq protestën (FOTO LAJM) Mijëra studentë janë duke protestuar para ministrisë së Arsimit kundër tarifave të shkollimit duke e bërë këtë një ndër