999 rezultate për

krahe

Aksidente në Gjirokastër e Patok, plagosen 4 persona një në gjendje të rëndë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën rurale të fshatit Krahës 1, ka dalë nga rruga mjeti tip “Toyota”, me dre
Me Doshin e Ardi Veliun në krahë, si u fut Rama në Shkodrën e blinduar (VIDEO) Qyteti i Shkdorës sot ishte në shtetrrethim, pasi opozita kishte paralajmëruar një protestë në kohën kur Partia Socialis
U lanë në burg dy kryetarët e PD-së në Elbasan, Spaho u jep premtime përkrahësve të PD “Të gjithë qytetarët e arrestuar për shkak të protestave të opozitës me urdhër politik të Edi Ramës do të konsiderohen t
Aguero i lumtur në krahët e modeles argjentinase (FOTO LAJM) Kun Aguero po kalon një moment fantastik jo vetëm në nivel profesional. Përveç kënaqësisë për triumfin në Premier Lea
Lazim Destani vazhdon t’a përkrahë forcimin e ekonomisë në Europën Juglindore Si përkrahës dhe aktivist i zhvillimit ekonomik të rajonit të Europës Juglindore, Lazim Destani sot mori pjesë në konfer
Rrëmujë në LDK, militantët bëhen copë me njëri-tjetrin (VIDEO) Një përleshje fizike ka ndodhur para pak çastesh mes zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës në qendrën e saj kryeso
Zidane kërcënon me largim Realin, Juventus në pritje Shpërthen kriza në shtëpinë e Real Madrid. Zinedine Zidane, vetëm pak muaj pasi uljes në stolin e galaktikave, ka kërcën
Pasi i publikuan foton në krahët e personazhit të njohur, Tayna habit fansat (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet që gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Pak muaj më parë u fol se rep
Gattuso hedh pas krahëve problemet me Bakayokon Gennaro Gattuso ka dalë sot në konferencë për shtyp duke folur rreth ndeshjes Fiorentina-Milan, por edhe luftës për Cham
Meta i hap krahët anti-shqiptarit më të tërbuar pas Millosheviçit dhe Sheshelit Milorad Dodik është i njohur për deklaratat e tija kundër shqiptarëve dhe qendrimin kundër pavarësisë së Republikës së K
Strategjitë e Mourinhos për të ndalur Messin dhe Barcen me Interin Jose Mourinho është rikthyer në prillin e vitit 2010, asokohe trajner i Interit, ku arriti të eliminojë Barcelonën e mad
Krahë kundër lodhjes Dëshira për të pasur katër duar dhe kryer detyrat më të mundimshme me dyfishin e fuqisë dhe gjysmën e përpjekjeve, është
Me parmendë në krahë, pamjet tragjike të çiftit duke punuar tokën në kushte primitive (VIDEO) Ndërkohë që kryeministri Rama ka vizituar ditën e djeshme Elbasanin në turin “Bashkia që duam” për të folur për sukseset
Ish e dashura e Ronaldos shkëlqen në krahët e Correas (FOTO LAJM) Goli i shënuar nga sulmuesi argjentinas, Correa, në sfidën ndaj Milanit i dhuroi Lazios finalen e Kupës së Italisë. 2
Ronaldinho nuk harron “vesin” për të patur gjithmon femra bombastike në krahë (FOTO LAJM) Ronaldinho mbetet një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, që futbollin e ktheu në art, por ai njihet gjit
Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Klopp i del në krahë Salah Mohamed Salah nuk është aspak i mërzitur që nuk arriti të realizojë ndaj Tottenham në ndeshjen e fundit. Madje sulmuesi
Kapen dy shqiptarët me çanta hashashi në krahë drejt Greqisë Policia Kufitare ka vënë në pranga dy shtetas shqiptarë të cilët po transportonin një sasi të konsiderueshme lëndë narko
U kap në krahët e saj pas divorcit, Stine tregon raportin me Roza Latin (FOTO LAJM) Vite më parë Roza Lati dhe Stine kanë qenë në një lidhe dashurie. Por romanca e tyre përfundoi dhe ata vazhduan jetën pa
Veliaj kopjon Ramën në Samitin e PS, hyjnë në krahë të njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Prej disa minutash ka nisur në Pallatin e Kongreseve, Samiti i Partisë Socialiste. Ndërkohë në këtë Kongres ka mbërr