999 rezultate për

kqz-ja

KQZ-ja përfundimisht shpall fitues Lulzim Bashën UPDATE - KQZ-ja me 4 vota pro më në fund miraton tabelën përmbledhëse për Bashkinë Tiranë duke shpallur fitues kandidati
Olli: Nesër shpallet fituesi i Tiranës Menjëherë pas përfundimit të procesit të numërimit zëdhënësi i KQZ-së, Leonard Olli ka dalë në një prononcim për shtyp d
KQZ-ja numëron njësinë 8 dhe 9 Procesi i numërimit të votave të hedhura në kutitë e gabuara vazhdon. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të nisë sot rret
PS: KQZ-ja, bodrum partiak i Saliut Vazhdojnë akuzat e Partisë Socialiste ndaj Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ku sipas tyre po manipulohet procesi i zgj
Gjonçaj: KQZ-ja po manipulon numërimin Procesi i numërimit po manipulohet nga KQZ-ja, ka deklaruar përfaqësuesi ligjor i Partisë Socialiste në KQZ Genc Gjonçaj
KQZ-ja hap kutitë, numëron votat Pas miratimit të projekt aktit me shumicë të thjeshtë të anëtarëve dhe kundër vullnetit të opozitës për ngritjen e grupe
Nesër KQZ-ja nis numërimin e votave Pasditen e së premtes në orën 18:00 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet për të përcaktuar kohën dhe proceduara
PS: KQZ-ja cënoi fshehtësinë e votës Partia Socialiste ka dorëzuar në Kolegjin Zgjedhor një akt padi për vendimet e KQZ-së në lidhje me rezultatin final për
A do të zbardhë Kolegji sot vendimin? Këtë të mërkurë pritet të zbardhet vendimi i 3 qershorit nga Kolegji Zgjedhor, vendim ky i cili rrëzoi ankimimin e Parti
Manjani: Bashën e zgjodhi populli jo Kolegji apo KQZ-ja Ajo që do të zhvillohet gjatë ditëve në vijim në Kolegjin Zgjedhor është thjesht procedurë, kështu ka deklaruar përfaqës
Rezultati i zgjedhjeve në fund të korrikut Rezultati i zgjedhjeve pritet të përfundojë në korrik të këtij viti duke krijuar kështu një maratonë të gjatë pritjeje p
Majko: KQZ-ja ka bërë shkelje, ne kemi fituar Pandeli Majko e ka cilësuar vendimmarrjen e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për Tiranën si shkelje flagrante ligjore. “
Stonestrit: KQZ-ja të japë shpjegime Për vëzhguesit është e vështirë të kuptohet baza ligjore mbi të cilën Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nisi numërimin e fl
Rama: KQZ-ja ka ndryshuar rregullat e lojës Kryetari i Partisë Socialiste, pas takimit të mbajtur me trojkën e ambasadorëve në selinë rozë, apeloi që e gjithë kjo s
Deputetët largohen nga KQZ-ja, ndërpritet mbledhja Simpatizantët e Partisë Socilaiste së bashku me deputetët e kësaj force politike jane larguar nga ambjentet e jashtme të
Berisha: Nëse cënohet KQZ-ja, pasojat do jenë të rënda Kryeministri Sali Berisha theksoi të mërkurën në mbledhjen e qeverisë se votat e kontestuara duhet të numërohen duke sh
KQZ-ja rrethohet nga forca policore Që në orët e para të mëngjesit forca të shumta policore kanë rrethuar Komisionin Qendrorë të Zgjedhjeve, ndërkohë që në
Largohen deputetët e PS-së nga KQZ-ja Pas vendimit për shtyrje të seances, deputetja Valentina Leskaj tha se deputetët e Partisë Socialiste, në konsensus të p
Debate të ashpra në KQZ Edhe në mbledhja e sotme e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve është shoqëruar me debate të ashpra nga palët. Vazhdon të pë
Ambasadorët: KQZ-ja të shpallë rezultatet Qytetarët meritojnë qartësi rreth rezultatit të zgjedhjeve për kryeqytetin, kjo ka qenë deklarata e ambasadorëve të huaj