999 rezultate për

kovid-19

Qeveria e Maqedonisë miratoi masa të reja anti Covid-19 Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore në seancën e mbajtur sonte miratoi disa vendime dhe konkluzione në lidhje me
Pas Italisë, izolohet edhe Spanja Qeveria e Spanjës sot shpalli gjendje të jashtëzakonshme në vend për shkak të koronavirusit dhe vendosi orë policore pre
MAQEDONI/ 72 raste të reja me Kovid-19, tre të vdekur dhe 54 të shëruar Nga Ministria e Shëndetësisë njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 793 testet e kryera pozitiv kanë rezultuar 72 per
MAQEDONI/ Tre viktima dhe 92 raste të reja me Covid-19 Ministra e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 997 teste të kryera 92 persona kanë rezoltuar pozitiv në
Tre të vdekur dhe 103 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 912 testime, ndërsa janë regjistruar 103 raste të reja me Kovid-19, bëri të ditur Min
94 raste të reja me Covid-19, 42 të shëruar dhe 8 viktima Ministra e Shëndetësisë e republikës së Maqedonisë së Veriut njofton se në 24 orët e fundit nga 830 testet e kryera rezu
198 raste të reja me Covid-19, 97 të shëruar dhe 4 viktima Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 198 raste të reja të të infektuarve me
COVID-19, personat e infektuar do të votojnë në kushte të veçanta Pas publikimit të disa protokolleve si të sillen qytetarët kur dalin për kafe, qëndrojnë në një hotel ose blejnë në qend
Shifrat në rritje të të infektuarve më Kovid-19, rrezikojnë zgjedhjet e 5 korrikut (VIDEO) Numri në rritje i rasteve aktive me virus korona rrezikon 5 korrikun si datë të mundshme për zgjedhjet e parakohshme par
14 policë rezultojnë të infektuar me COVID-19 14 policë nga 103 të izoluarit rezultuan pozitiv në Kovid-19, 8 prej tyre janë nga njësiti i EBR-së. 103 pjesëtarë të po
Truproja e Pendarovskit rezulton me COVID-19, alarm në Presidencën Maqedonase Një truprojë i Presidentit Stevo Pendarovski në Maqedoninë e Veriut ka rezultuar me COVID-19. Ai është pjestar i ekipit
Tre raste të reja me Kovid-19 në Veles Në 24 orët e fundit në territorin e Velesit janë regjistruar tre raste të reja të Kovid-19, me çka numri i të infektuarv
Filipçe: Sot kemi 6 viktima dhe 54 pacientë të ri të infektuar me Kovid-19 “Sot kemi 6 pacientë të vdekur, 4 pacientë në Qendrën Klinike dhe 2 në spitalin 8 shtatori. Janë regjistruar 54 pacientë
Koronavirusi, regjistrohen 46 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për sëmundje infektive kanë ndërruar jetë dy pacientë. Njëri pacient