999 rezultate për

koulibaly

Kalidou Koulibaly shumë pranë Barcelonës Barcelona synon të përforcohet në fazën e mbrojtjes për sezonin e ri dhe si objektiv kryesor ka Kalidou Koulibaly. "B
Kjo është shifra e vetme që Napoli mund të lë të lirë Koulibalyn Napoli do të ishte gati për të shitur mbrojtësin, Kalidou Koulibaly nëse vjen një ofertë mbi 100 milionë euro. Siç ra
David Luiz tek Napoli, Koulibaly tek Chelsea Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz mund të shkëmbehet me senegalezin Kalidou Koulibaly nëse Rafa Benitez kthehet në krye t
Satin: Koulibaly tek Chelsea? Nuk di asgjë Agjenti i mbrojtësit Kalidou Koulibaly sugjeron se shanset e Chelseat për të nënshkruar me të varen nga kualifikimi i L
Për Koulibalyn nuk është surprizë pozicionimi me -1 pikë nga Juventus Heroi i Napolit de autori i golit n fitoren me Juventusit, Kalidou Koulibaly, nuk e shikon si surpriz faktin se Napoli g
Maradonna shpërthen në festë pas golit të Koulibalis Fitorja në fushën e Juventusit, me gol të Koulibaly 1 minut para përfundimit të kohës së rregullt ka ekzaltuar edhe Dieg
Napoli merr një fitore të madhe ndaj Juventusit dhe rihap kampionatin (VIDEO) Napoli ka mposhtur sonte Juventusin në "Allianz Stadium" me rezultatin minimal 0-1 me golin e Kalidou Koulibaly që reali
Napoli nuk e shet Koulibalyn nëse nuk bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë ‘Daily Mirror’ ka raportuar se Koulibaly është dëshirë e tri skuadrave elitare në Angli. Chelsea, Manchester United dhe
Barcelona i bashkohet garës për Koulibaly Dhe Barcelona është është bashkuar listës që kanë shfaqur interesim për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly. Chel
Arsenal interesohet për mbrojtësin e Napolit Arsenali thuhet se ka bërë një shqyrtim mbi mbrojtësin e Napolit Kalidou Koulibaly. 26-vjeçari ishte i lidhur me një
Një tjetër lojtar largohet nga Seria A në drejtim të Premier League Koulibaly mund të largohet nga Napoli. Sipas Calciomercato, Kalidou Koulibaly është shumë pranë nënshkrimit për Live
Chelsean i vendosur për të bërë merkato në Napoli, çmendet për mbrojtësin Chelsea nuk di të bëj kthim mbrapa. Nga Mirror pak dit më parë u bë publike oferta e Contes prej 51 milion euro për mbro
Chelsea ofron 55 milionë euro për këtë mbrojtës Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka kthyer sërish interesimin për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly. Conte ki
Koret raciste ndaj Koulibaly, dënohet Lazio Tashmë është zyrtare, Lazio do të vuajë pasojat e koreve raciste të tifozëve të saj ndaj mbrojtësit Koulibaly. Në ndeshj