999 rezultate për

koulibaly

Icardi në mbështje të Koulibalys: Ti themi STOP racizmit Mbrojtësi enegalez, Kalidou Koulibaly ishte subjekt i koreve raciste gjatë ndeshjes së mbrëmshme, me napolitanët që kanë
Goditje e dyfishtë për Napolin, Gjykata Sportive dënon Koulibalyn dhe Insignen Napoli ka marrë një tjetër goditje pas humbjes së djeshme ndaj Interit me rezultatin 1-0. Gjykata Sportive vendosi të pe
Lajm tronditës për Serinë A, po shqyrtohet mundësia e ndërprerjes së kampionatit Të ndërpritet kampionati Italian pas tragjedisë së djeshme ku një tifoz i Interit humbi jetëm, është ky lajmi më i fund
CR7 në mbështetje të Koulibaly, pas koreve raciste nga tifozët e Interit Edhe Cristiano Ronaldo ka dalë në mbështetje të mbrojtësit të Napolit Koulibaly i cili doli me karton të kuq në minutën
Tifozët i këndojnë këngë raciste, Koulibaly, jam krenar për ngjyrën Përballja e mbrëmshme dhe fitorja e Interit kundër Napolit 1-0 nga një gol i shënuar nga Lautaro Martinez, nuk kishte si
Koulibaly nënshkruan kontratë të re me Napolin ? Sipas Tuttomeracatoweb, Kalidou Koulibaly raportohet se ka nënshkruar kontratë të re me Napolin, ku fiton gjashtë milion
De Laurentis: Kam refuzuar 105 milion euro për kartonin e Koulibaly Aurelio De Laurentis ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, në lidhje me një ofertë faraonike që ka marrë nga kamp
Chelsea rivalizon Manchester Unitedin për Koulibalyn Chelsea dhe Manchester United janë në një betejë për mbrojtësin e Napolit Kalidou Koulibaly. Të dyja klubet angleze d
Manchester United 100 milion euro për Koulibaly Jose Mourinho dëshiron me cdo kusht mbrojtësin e Napolit Kalidou Koulibaly, shkruan Albeu.com. Sipas "The Times" Manc
Mourinho nuk heq dorë nga Koulibaly, Napoli kërkon 89 milion euro Jose Mohurio, ka piketuar mbrojtësin Kalidou Koulibaly, të cilin e shikon si përforcim të qendërmbrojtjeste klubit të ti
E bleu 8 milion, Napoli refuzon 103 milion euro për ta shitur Koulibaly Duket vërtet e pabesueshme, që një klub si Napoli të refuzojë megaofertën prej 103 milionë eurosh, të bërë nga gjigant
Napoli refuzon ofertën e çmendur të Unitedit për Koulibalyn Skuadra e Manchester United prej kohësh është vendosur në kërkim të një mbrojtësi qendre dhe emri që është përmendur së
Koulibaly ka një mesazh për Mbappe Mbrojtësi i skuadrës së Napolit, Koulibaly ka një mesazh për yllin e skuadrës së Paris Saint Germain, Mbappe. Ai tha se
Napoli refuzon 70 milionë euro të Barcelonës për Koulibalyn Barcelona po has shumë probleme në fazën e mbrojtjes, dhe po tenton të transferojë një mbrojtës me shumë kualitete. Z
Barcelona kërkon mbrojtësin më të vlerësuar në Serie A Skuadra e Barcelonës kërkon një përforcim të rëndësishëm në repartin e mbrojtjes dhe emri i fundit që është bërë publik
"Koulibaly është mbrojtësi më i mirë në botë" Ish lojtari i skuadrës së Juventusit, Guglielmo Stendardo mendon se mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly është më i mi
Goditje e rëndë për Napolin, lëndohet Koulibaly me Kombëtaren Mbrojtësi i Napolit Kalidou Koulibaly është kthyer herët në shtëpi nga paraqitje e tij me Senegalin për Kombëtare për sh
Kalidou Koulibay rinovon kontratën me Napolin Kalidou Koulibaly ka nënshkruar një kontratë të re pesëvjeçare me Napolin. Presidenti i klubit Aurelio De Laurentiis
Barcelona ofertë të "çmendur" për Koulibaly E përditshmja spanjolle "Sport" e konsideron si diçka të "çmendur" ofertën që Barcelona pritet ti bëjë lojtarit të Napol
Barcelona futet në garë për Kalidou Koulibaly Barcelona është futur në luftë me Arsenalin dhe Chelsean për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly. Sipas të përdit