999 rezultate për

koulibaly

Manchester United hap thesin, 150 milion euro për yllin e Napolit Kalidou Koulibaly do të jetë futbollisti i parë që do i bashkohet Manchester United në merkaton e verës. Të paktën këtë
Napoli refuzon një shumë maramendëse nga Reali për Koulibalyn Napoli thuhet se ka refuzuar 90 milionë euro për Kalidou Koulibaly nga Real Madridi dhe Manchester Unitedi. President
De Laurentis refuzon 110 milion euro për super mbrojtësin Manchester United prej kohësh është në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe në krye të listës qëndron Koulibaly. Pikërisht
United e do më çdo kusht mbrojtësin e Napolit, por duhet të hapë thesin Manchester Unitedi e ka bërë Kalidou Koulibalyn e Napolit, objektivin e tyre primar të transferimeve, por do të duhet të
Napoli kalon pa probleme Chievon, Koulibaly bën sulmuesin Napoli ka fituar ndeshjen e javës së 32-të të Serie A ndaj vendit të fundit në renditje Chievo Verona me rezultatin 3-1.
Thirrje raciste ndaj Koulibaly, Arsenali shpall në kërkim tifozin Në mediat sociale është publikuar një video kundër mbrojtësit të Napolit Koulibaly duke e quajtur atë "zezak", dhe Arse
Napoli refuzon ofertën zyrtare të Manchester United për Koulibaly Manchester United ka si objektiv kryesor për mbrojtjen lojtarin e Napolit Kalidiou Koulibaly. Djajtë e Kuq kanë ten
"Çmendet" Manchester United, 150 milion euro për yllin e Napolit Një lajm bombë vjen nga Anglia teksa prestiugjozja "Mirror" ben të ditur se Mancheste United është e gatshmë të ofrojë 1
Koulibaly pranë largimit nga Napoli, 4 skuadra në garë për mbrojtësin Kalidoi Koulibaly është futbollisti që ka më shumë merkato në skuadrën e Napolit, me të cilën prej 3 sezonesh luan në ni
Zidane i fiksuar pas yllit të Napolit Me rikthimin në stol të Zidane, Florentio Perez është i gatshmë të investojë shuma marramendëse në markato për ti plotës
Koulibaly: Ndihem i lumtur kur interesohen ekipe të mëdha Kalidou Koulibaly është një nga mbrojtësit më të mirë në Serina A. Senegalezi është në sezonin e tij të 3-të në tek
Manchester United nuk i ndahet Koulibaly, do tentojë sërish në verë Kalidou Koulibaly është objektivi kryesor i Manchester United për merkaton e verës. Siç raportohet nga mediat angleze
“Nuk e ndalja dot, më dërrmoi në kundërsulm” Kalidou Koulibaly i përulet tifozërisë së Milanit, e cila e duartrokiti dhe i thuri kore për ta mbështetur, por në të nj
Maradona mbështet Koulibalyn pas koreve raciste Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona i ka dalur në mbështetje të mbrojtësit të Napolit, Kalidou Koulibaly pas
Maradona, mesazh mbështetës për Koulibaly "Kam luajtur për shtate vite me Napolin, kam marrë edhe unë kore raciste nga disa tifozëri. I kujtoj ende banderolat ku
Jo racizmit: "San Paolo" është i gjithi Koulibaly (FOTO LAM) Fëmijë dhe të rritur, burra e gra, italianë dhe të të huaj. Nuk ka rëndësi cilët janë dhe nga vijnë, sepse në stadium
Tifozët e Napolit në mbështejtje të Koulibaly, do mbajnë maskë me fytyrën e mbrojtësit Të gjithë tifozët e Napolit gjatë ndeshjes ndaj Bolognas do të mbajnë maskë me fytyrën e mbrojtësit Koulibaly, shkruan A
Spalletti: Ti japim fund koreve raciste Interi fitoi kundër Napolit 1-0 në sekondat e fundit por incidentet jashtë stadiumit dhe koret raciste kundër Koulibaly
Mateo Salvini: Koulibaly e preferoj te Milani, Interi u penalizua Përleshjet e përgjakshme midis tifozëve të Interit dhe të Napolit kanë shkaktuar shumë zhurmë në Itali. Daniel Belardine
Interi me deklaratë zyrtare pas fyerjeve të Koulibalys Inter i ka dënuar koret raciste të tifozëve të tyre që cak e kishin mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly duke shkruar