999 rezultate për

kosto

Bale-Real, cështje e mbyllur, 100 milionë për Tottenham Gareth Bale është lojtari më i ri i Real Madrid. Mediat britanike shkruajnë se marrëveshje është arritur pasi presidenti
Kerim, Stavreski, Pendarovski, Kostovski kandidatët për president? Duket se kanë pësuar rënie emrat e pretendetëve për postin e presindentit për zgjedhjet e ardhshme. Sipas profesorit Jov
Kostoja e diplomimit të Renzo Boss-it 230 mijë euro Diplomimi i Renzo Boss-it në universitetin “Kristal” të Tiranës e më pas në Londër ka kushtuar plot 230 mijë euro. Sipa
Prezantohen iPhone me çmime ekonomike dhe ngjyra të ndryshme Fotot e iPhone-ve te ardhshëm me kosto të ulët kanë bërë xhiron në web. Imazhet zbulojnë një kasë të ndritshme te gjelbë
Korrja e grurit, fermerët: Kosto e shpenzimeve më e lartë se fitimi Fermeret e Shtiqnit, nder te vetmit qe kultivojne grurin ne Kukes shprehen të pakënaqur me prodhimin që ata kanë marrë k
Milan, dy goditjet e para në merkato (FOTO-LAJM) Milan bën planet e para për merkaton verore. Nga Nica pritet të vijë Renato Civelli ndërsa është një hap larg edhe afrim
Sakrifikimi i Messit me kosto për Barçën Hyrja e Lionel Mesit në fushën e lojës gjatë pjesës së dytë kur Paris Sen Germen po kryesonte 1-0, i dha zemër Barcelonë
Një zgjidhje për ti shpëtuar zjarrit (FOTO-LAJM) Për të shpëtuar jetën nga zjarret Kina ka shpikur këtë rrëshqitëse. Krijuesit të saj Zhou Miaorong i janë dashur 2 vjet
Në pranverë nis autostrada Prishtinë-Shkup Në pranverë të këtij viti do të fillojë ndërtimi i autostradës Prishtinë - Shkup, bëjnë të ditur zyrtarë qeveritarë, sip
Politika e la Shqipërinë pa status Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta vazhdon të fajësojë politikën shqiptare për dështimin e marrjes s
Së shpejti edhe iPhone 5S Pas lançimit në tetorin e vitit të kaluar, telefoni iPhone 5S, prodhimi i të cilit do të fillojë në mars të këtij viti m
Reali e ofron Kaka-në "dhuratë" Tashmë gjithçka duket se është shkatërruar mes Real Madrid dhe brazilianit Ricardo Kaka. Shkaku, që klubi madrilen i ka
300 persona me simptoma të gripit Nga fillimi i këtij viti e deri tani në Maqedoni rezultojnë 300 persona me simptoma të gripit. Te pjesa më e madhe e tyr
Inter, dopio-goditje me kosto 0 (FOTO LAJM) Inter po mendon për të ardhmen e repartit të mesfushës, por pa harxhuar asnjë qindarkë. Zikaltrit vazhdojnë të punojnë p
Ndërtimi i shtetit juridik në Kosovë, me kosto të lartë për BE-në DER SPIEGEL duke iu referuar raportit të Gjykatës së Auditorëve të BE-së shkruan se ndërtimi i shtetit juridik në Kosovë
Rama takim me fermerët: Do ulim kostot e prodhimit Në vijim të turit të takimeve me biznesin, kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, gjatë vizitës në një fabrikë e cila m
Fshehja e të punësuarve, gjoba ndaj bizneseve Qeveria ka përgatitur një paketë të re fiskale, e cila prek një pjesë të gjerë biznesesh duke ndryshuar disa taksa dhe p
Levan-Vlorë, Braçe: Sot paguajmë koston e klientëve serbë Update -Deputeti PS-së Erjon Braçe gjatë debatit për projektin e rrugës Levan- Vlorë, u shpreh se shtimi i vlerës së kr
Marseja në krizë, ç'rast për italianet (FOTO LAJM) Nëse shikoni PSG dhe financat e saj e mendoni se futbolli në Francë nuk ka probleme ekonomike, gaboheni rëndë. Shembulli
BQE: Euro është e pakthyeshme Presidenti i Bankës Qendrore Evropiane, Mario Draghi tha se ai do të dalë me masa për të mbështetur Euron gjatë javëve n