999 rezultate për

kosto

Draxler apo Goetze? Lind ideja Shnajder Juventusi ësh të zyrtarisht në kërkim të një fantzisti pas largimit të Arturo Vidal. Bardhezinjtë në ditët e fundit kanë
PD: Çmimi i naftës në shifrat rekord, Rama nuk po reflekton PD me anë të deputetit Gerti Bogdani deklaroi sot se çmimi i naftës në Shqipëri po arrin shifrat rekord, duke shkaktuar
10 transferimet më të mira me kosto zero (FOTO LAJM) Të bësh blerje pa harxhuar asnjë qindarkë është kthyer në zakon në vitet e fundit. Madje është edhe një strategji e mir
KOMENT/ TEC-i i Vlorës, ky "super gol" ndaj financave shqiptare Koment nga Albeu Shqipëria ka bërë ndër vite disa investime të dështuara që kanë rënduar buxhetin e shtetit duke
Kastriot Islami: Erion Veliaj fushatë prej oligarku, ja sa i kushton Nga Kastriot Islami - Fushatë prej oligarku e Veliajt që flet për varfërinë! Mashtrime dhe broçkulla që ksuhtojnë shtren
Realiteti po ia “masakron” ëndrrat Syriza-s Realiteti masakron ëndrrat. Ai i vret ato shpejt dhe pa mëshirë. Dhe për shkak se njerëzit kanë kujtesë të shkurtër edhe
Milan, Berlusconi shet 75% të klubit te kinezët Milani i është shitur kinezëve. Lajmi raportohet nga agjensia "Askanews" që konfirmon se si vetë Silvio Berlusconi e ka
Zaev: Ja SMS-të për abuzimet në shuma të mëdha Zoran Zaev ka paraqitur në konferencën e sotme edhe mesazhe dhe dokumente për hyrjen e shtetasit izraelit Haim Hakejni n
SPECIALE/ Licenca e AMC dhe matësat inteligjent, hije dyshimi me kosto 45 milionë euro Koment nga Albeu.com / Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) i ka rinovuar qe në 15 janar 2015 lic
Dekorimi ideal për shtëpinë tuaj (FOTO LAJM) Shtëpia është ambjenti më i rëndësishëm për secilin, është pjesa që kërkon një vëmendje të madhe nga ana jonë. Idetë
Netanjahu fitoi, por me çfarë kosto? Nuk asnjë ka dyshim se kryeministri Netanjahu ka nxjerrë në minutën e fundit një “lepur zgjedhor” nga kutia e votimit. T
Stadiumi 525 milionësh, parking për autobusët (FOTO LAJM) Stadiumi "Mane Garrincha" u kushtoi brazilianëve 525 milionë dollarë për ta ndërtuar por e ka kryer qëllimin e tij vetëm
Rama: Ne keni standartin e punëve të ndara, Prokuroria të hedhë dritë Kryeministri Rama e ka cilësuar si një shfaqje të trishtueshme ajo që ndodhi sot në Kuvend, duke bërë me dije se kostoja
Kostoja e famës, ja si kanë qënë yjet e show-bizit dikur (FOTO LAJM) Shpesh yjet e show-bizit preferojnë që të kryejnë ndërhyrje të shumta, aq sa ndryshimi është edhe i habitshëm. Por nëse
Përurohet pika doganore Shqipëri-Kosovë në Vërmicë Kryeministri Rama dhe homologu i tij kosovar Isa Mustafa, kanë përuruar pikën e re doganore Shqipëri-Kosovë në Vërmicë.
Matësat inteligjentë, PD: Me kosto për shqiptarët PD ka sulmuar kryeministrin Rama në lidhje me matësat inteligjentë. Teksa parashtron shumë pyetje, PD kërkon të marë për
Inter, 3 përforcime me kosto zero (FOTO LAJM) Roberto Mancini është në pritje të disa përforcimeve në mënyrë që në fund të sezonit të tentojë vendin e tretë. Sipas as
Kriza po e fundos Kosovën Mosfunksionimi i institucioneve në vend ka bërë që Kosova të përfshihet në një krizë të thellë dhe të ketë pasoja të par
Tani mund të transferoni para me Facebook Messenger Facebook po planifikon të krijojë një shërbim për transferimin e parave, njëlloj me shërbimet që ofron Western Union, Pa
Gjosha: Integrimi, kosto për buxhetin dhe jetën politike Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha u shpreh sot se procesi i integrimit ka kosto jo vetëm në buxhetin e shtetit por ed