999 rezultate për

kosto

Dorëhiqet drejtori i Hekurudhave të Maqedonisë Drejtori i Hekurdhave Maqedoni-Transport, Nikolla Kosotov, ka dhënë dje dorëheqjen. Pas disa ditësh protesta të punë
Rama: Shërbim konsullor online, i japim fund zvarritjeve dhe kostove të larta Kryeministri Rama ditën e sotme bëri thirrje se të gjithë shqiptarët që punojnë dhe jetojnë jashtë vendit mund të përdor
Trumpi për avionin ushtarak më të shtrenjtë në histori: Kosto e "çmendur"! (VIDEO) Avioni i ri amerikan F-35 ka një kosto marramendëse që edhe vetë presidenti i ri amerikan, Donald Trump e ka quajtur të
Tunel për furnizimin me ujë të Tiranës nga burimet e Shën-Mërisë, Veliaj: Më shumë ujë, më pak kosto Krahas investimeve në përmirësimin e rrjetit të shpërndarjes së ujit të pijshëm në qytet, Bashkia e Tiranës ka nisur edh
“Kostoja e murit me Meksikën shkon nga 12 – 15 miliardë dollarë” Kosotoja e ndërtimit të murit me Meksikën i propozuar nga presidenti Donald Trump, do të jetë nga 12 deri në 15 miliardë
Kostov: Vendimi i PSP-së për rastin "Puç" është skandaloz Analisti Sotir Kostov e ka cilësuar vendimin e PSP-së për tu tërhequr nga rasti “Puç” në të cilin të dyshuar janë Zoran
Kostov: Maqedonia nuk është e bllokuar, funksionon Qeveria teknike "Edhe pse Maqedonia po kalon në një krizë politike, ajo nuk është e bllokuar, por që për momentin po funksionon Qeveria
Kostov: Dorëheqja e Thaçit duhet të jetë shembull për disa liderë të tjerë Dorëheqja e z. Menduh Thaçi është morale, e guximshme dhe duhet të jetë shembull për disa liderë tjerë të cilët gjithmon
Yjet që mund të transferohen falas nga La Liga (FOTO LAJM) La Liga njihet si një prej kampionateve që ka më shumë yj, por disa prej tyre janë në vitet e fundit të karrierës dhe nu
E PADËGJUAR/ Autografi i Sali Berishës nxirret në ankand, vlen njëlloj sa firma e Merkelit (FOTO LAJM) Nxjerrja në shitje e një autografi që i përket ish kryeministrit Berisha ka një vlerë të konsiderueshme, madje duke konk
Ja shuma marramendëse që shpenzon SHBA-ja për sigurinë e Trump Deri më 20 janar, ditën që presidenti i ri i SHBA-ve të kalojë në Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump do të ruhet nga polici
PËRGJIMI/ Deputeti i PS kërkon ikjen e Beqës: Rama s’ka pse të mbajë kostot e tij Përgjimi i publikuar pak ditë më parë ku ministri Ilir Beqaj shkarkonte nëpërmjet telefonit kreun e një drejtorie rajona
Ish-kryeministri Hari Kostov është përgjuar 732 ditë Gjatë prezantimit të rastur "Target" nga Prokuroria Speciale, në të cilën u zbulua se shefa të DSK-së janë përgjuar në m
Kostov: Klinton i solli Ballkanit luftëra dhe ndarje Fitorja e demokrates Klinton, nuk do t'i sillte asgjë Ballkanit, përveç luftërave dhe ndarjeve. Kështu ka deklaruar anal
Mbaron “festa” e shoferëve, qeveria rrit taksat për gazin e makinave Mbajtja e një makinë po bëhet çdo ditë edhe më e vështirë në Shqipëri. Përveç infrastrukturës së shkatërruar apo cilëisë
DEBATET/ Dule paralajmëron Ramën: Je trim mbi trima, por i ke hyrë një aventure me kosto (VIDEO) Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, duke komentuar ngjarjet e fundit në Himarë nënvizoi se “plani urbanistik i qeverisë a
Juve ëndërron dy goditje të mëdha me kosto zero Kur bëhet fjalë për goditje me kosto zero, në krye të listës është gjithmonë ai, Marotta. Drejtori Sportiv i Juventusit
Ja sa është kostoja e paketës së Reformës në Drejtësi Për financimin e plotë të paketës së Reformës në Drejtësi, qeveria do të japë 1.8 miliard lekë. Kjo gjë është konfirmuar
Ja sa kushtojn vërtet të gjitha pjesët përbërëse të një iPhoni Nga një vlerësim që iu bë modelit iPhone 7 32GB, u llogarit se kostoja reale e të gjithë komponentëve përbërës të tij is
Juve kërkon të rrëmbejë me kosto zero yllin e Bayernit (FOTO) Juventus po përgatit një tjetër lëvizje të bujshme. Sipas portalit italian "Calciomercatoneës.com" bardhezinjtë kanë he