999 rezultate për

kosto

Restaurimi i kullës Big Ben, dyfishohet kostoja Kanë kaluar vetëm pak javë që nga vendimi për restaurimin e kullës së Big Ben-it. Ora më e famshme në botë do të push
Bllokohet deri në vitin 2019 kufiri më i madh në botë Zyrtarët e Kalifornisë kanë paralajmëruar për rrëmujë të mundshme në lëvizje gjatë fundjavës pasi një nga vendkalimet më
Del shifra zyrtare e kostos së zgjedhjeve të parakohshme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar raportin e shpenzimeve për organizimin e Zgjedhjeve të Parakohshme për Kuvend
Uragani “Irma” shkatërron Karaibet (FOTO LAJM) Uragani Irma shkatërroi një nga plazhet më të bukura në botë dhe më të lakmuara nga turistët, Karaibet. 1.800 banorë
Fatos Nano ndjehet i braktisur: Kostot e të qënit i pari Mund të cilësohet pa dyshim si një prej politikanëve më të përfolur dhe që kanë lënë gjurmë në historinë e Shqipërisë. S
Spitali 8 Shtatori, Kostov: Trashëgova borxh prej 5 milionë euro Spitali ushtarak 8 Shtatori ka borxh prej 5 milion eurove, të trashëguara nga drejtuesit e mëparshëm tha drejtori i këti
Si hidhet përsëri në qarkullim vaji i përdorur në restorante dhe Fast-Food-e Një fakt mjaft alarmant është denoncuar sot nga një qytetar. Ai thotë se ka dijeni se për disa kompani që kontaktojn
Uji i pijshëm/ Pas 5 vitesh qytetarët e Tiranës do të paguajnë 4 herë më pak për 24 orë ujë Pavarësisht se sot Tirana paguan 45 lek/m3 për furnizimin me ujë të pijshëm, kostoja reale e qytetarëve është shumëfish
Milan e shet lojtarin aq sa e blen, kthim dhurate "quajeni" Leonel Vangioni është afër një rikthimi në River Plate. Sipika Milanneës.it, kjo lëvizje ka pasur progres në orët e
Real Madrid publikon koston zyrtare në merkato për Marianon Real Madrid ka marrë një vendim për 19-vjeçarin Mariano. Sipas Marcas Real Madrid ka vendosur ta hedh në merkato tale
Tottenham gati verën të paguajë koston e Mamadou Sakho Tottenham ka shprehur gatishmërinë për të paguar shumën e kërkuar nga Liverpool për mbrojtjesin e tyre Mamadou Sakho.
“Kaubojsi” i del kundër Bashës: Nuk futem në listat e PD-së për zgjedhje Eduart Ndocaj, deputeti kauboj që ka firmosur marrëveshje me Lulzim Bashën nuk e pranon ofertën e kreut të PD-së për të
Ja lideri shqiptar që ka "fundosur" 4 kryeministra maqedonas Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është lideri i parë shqipar i cili ka bashkëqeverisur me tre kryem
Kostoja e gënjeshtrës (VIDEO) Tre nxenës të një shkolle të mesme shkuan një natë në "party" dhe harxhuan shumë kohë atye duke harruar se të nesërmen k
VMRO-ja i përgjigjet Zaevit: Paralajmëroi rizgjedhje të gjykatësve për të mbuluar dëmet ndaj shtetit VMRO-DPMNE-ja, me anë të një deklarate për medie, i është përgjigjur deklaratës së kreut të LSDM-së, Zoran Zaevit, i cil
Premtoi se do t'i nxirrte Ramës "horllëqet", ç'bëri sot deputeti socialist (FOTO LAJM) Edi Rama e la jashtë listës së deputetëve për zgjedhjet e qershorit dhe ai premtoi dje se sot do të t'i thoshte të gjith
Lewandowski mund të ishte futbollist i Realit, por ja kush e "pengoi" Robert Lewandowski sot mund të ishte në fushën e lojës jo me fanellën e Bayernit, por me atë të Realit. Gazeta spanjolle
Kostov sulmon PSP-në: I ka kaluar të gjitha kufijtë Analisti dhe ish-prokurori Sotir Kostov, gjatë një interviste për "NovaTv", ka deklaruar se Prokuroria Speciale Publike
Ilir Meta jep mesazhin e parë pas darkës me Ramën Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas darkës së mbrëmshme me Kryeministrin Edi Rama duke folur për r
Kostov: Maqedonia po "shqiptarizohet" për shkak të Zaevit Analisti maqedonas Sotir Kostov, ka thënë se vendi i tij po shqiptarizohet për shkak të kreut të LSDM-së, Zoran Zaevit.