999 rezultate për

kosto

Partizani do VAR-in në Superiore, FSHF: Ka kosto shumë të madhe Shefi i sektorit të garave në FSHF, Lysien Nurishmi, i është përgjigjur dje kërkesës që klubi i Partizanit do t’i bëjë K
Blendi Fevziu tregon koston e udhëtimeve të tij (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është i apasionuar pas eksplorimit të vendeve të reja. Gjatë gjithë jetës ka provuar të vizitojë vende
Rama shfaqet vizionar dhe sakrifikues: Çdo gjë e bëj për popullin, po vuaj shumë Edi Rama beson seriozisht se është shpëtimtar i këtij vendi ose kështu luan rolin, ndryshe nuk shpjegohet raporti që ai
Ku ndodhet Ligji i Gjuhës? Ligji për përdorimin e gjuhëve ende nuk ka arritur në “Gazetën zyrtare”, ka deklaruar sot drejtori i këtij institucioni
Simboli i korrupsionit shtetëror, rruga që vetëm "ha" lekë e nuk mbaron kurrë Segmenti Tiranë – Elbasan duket se jo vetëm nuk do të përfundojë kurrë por po kushton miliona lekë. Shtyrje afatesh
Edhe Zoja pa licencë! S’kanë të ndalur skandalet në rastin e Almirit Dy nga tre ekspertët ligjor që e kanë kontrolluar gjendjen psikike të vrasësit Boban Iliq, nuk kanë pasur licencë për kr
Bayern konsideron shitjen e Vidalit para se ta humbasë me kosto zero Ndoshta nuk do të jetë Leëandëski porme shumë gjasa i larguari nga Bayerni i Mynihut do të jetë Arturo Vidal. Kontra
Kjo është lista me 20 lojtarët, të cilët do të mund të blihen në verë me kosto zero Merkatoja po vjen por ndryshe nga herët e tjera këtë herë nuk do të luhet vendoset vetëm nga shifra elarta por dhe nga p
Sa ishte kostoja e urës mburojë ndaj stuhive që u shemb sot në Florida? Një urë kalimtarësh është shembur në Majemi, SHBA, duke shtypur disa automjete që ishin duke lëvizur poshtë objektit.
Juventus nis negociatat për lojtarët me kosto 0, por aty gjen dhe Milanin Sipas TuttoSport, mesfushori i Arsenalit Wilshire dhe Emre Can i Liverpoolit do të jenë dy ardhjet e para në mesfushën e
Autobusët pa pagesë në kryeqytet, nuk dihet ende kostoja Nga nesër Komuna e Prishtinës ka marr vendim që të ndal qarkullimin e veturave nëpër kryeqytet, për një periudhë të paca
I kërkohet t’i paguajë nënës së tij koston e arsimimit Gjykata Supreme e Tajvanit shpalli fajtor një dentist 41-vjeçar për t’i paguar nënës së tij shumën prej 626 000 dollarës
Një miliard euro kostoja e krizës së Katalonjës Ministri i Jashtëm i Spanjës, Luis de Guindos, tha se kriza e Katalonjës që shpërtheu pas referendumit të jashtëligjshëm
Në tremujorin e tretë në Kosovë ndërtimet kushtuan më shtrenjtë Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Ndërtimit (IKN) për tremujorin e tretë (TM3)
Qytetarët nuk shpëtojnë nga faturat e serbëve në veri Qytetarët e Kosovës nuk i kanë shpëtuar barrës për pagesën e rrymës që shpenzohet në pjesën veriore. Në vend se të pagua
Angazhim pak miliona shumë dhe Tevez filloi të trashet, klubi vendos kosto për kilogramët e shtuar Nuk është një gjë e re që pas rikthimit nga pushimet dimërore shumë futbollistë paraqiten në skuadrat respektive në form
Mediat spanjolle të sigurta: Real Madridi po kërkon një sulmues me kosto të ulët Florentino Perez dhe Zinedine Zidane janë duke u penguar që kanë aprovuar largimin e Mariano Diaz drejt skuadrës Francez
E gjitha një gënjeshtër, kjo është kostoja e vërtetë e iPhone X Ndërkohë që Iphone X është i shtrenjtë për tu blerë është dhe i shtrenjtë për t’u prodhuar, por jo aq i shtrenjtë sa ju
Gjici premton stadiuminn për tifozët, ja sa vende do ketë ai Presidenti i Kukësit foli për projektin e ndërtimit të stadiumit të ri. Gjici tha se ka paraqitur projektin pëer ndërtim