999 rezultate për

kosta

Apeli: Ja pse nuk u dënua përjetë Kostandin Xhuvani Gjykata e Apelit Tiranë zbardh detajet se pse nuk e pranoi kërkesën e Prokurorisë për gjykimin e shkurtuar të Kostandin
Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Xhuvanin Prokuroria e Apelit i ka bërë rekurs vendimit të 18 shtatorit në Gjykatën e Apelit për Kostandin Xhuvanin, djalin e ish-
Pamje mahnitëse në qiellin e Kosta Rikës (FOTO LAJM) Një fenomen i rrallë ka ndodhur në qiellin e Kosta Rikës. Në ditën e Pavarësisë, në pjesën më të madhe të tij shikoheshi
Lajm i fundit/ Apeli lë në fuqi vendimin, 35 vite burg Kostandin Xhuvanit Edhe Gjykata e Apelit ka vendosur që Kostandin Xhuvani, autori i vrasjes se katërfishtë te ndodhur një vit me pare të që
Court of Appeal: 35 years in prison for Kostandin Xhuvani The Court of Appeal has ruled that Constantine Xhuvani, who killed 4 people a year ago will remain in prison for 35 year
Efekti Benitez, Reali mbrojtja më e mirë në Evropë Edhe pse nuk i ka fituar të gjitha ndeshjet, Real Madridi është skuadra me mbrojtjen më të mirë në Evropë, pasi ende nuk
Ish-sulmuesi i City-it përplaset me rojen e sigurisë (VIDEO) Ish sulmuesi i skuadrave të njohura të Premierligës si Manchester City, Derby County dhe West Ham, Paulo Wanchope, i cil
Vdekja misterioze e Kosta Trebickës: "Mund të kishte plumb në kokë" Biznesmeni Kosta Trebicka u gjet i vdekur në një pasdite shtatori në vitin 2008 në pyjet e zonës së Korçës. Hetimet zyrt
Socialisti Vladimir Kosta i'a faturon Arben Ahmetajt humbjen në Përmet Thagma e humbjes së koalicionit të majtë në Përment vazhdon të japë efektet e saj. Deputeti i Përmetit, Vladimir Kosta k
Spanja rikthehet te fitoret në miqësore (VIDEO) Spanja më në fund arrin të kthehet në rrugën e fitoreve. Ekipi i Benitezit ka mundur 2-1 Kosta Rikën në një sfidë miqëso
Kombëtarja U-17 barazon edhe me Kosta Rikën Vazhdon paraqitja e mirë e Kombëtares U-17 në turneun ndërkombëtar që po zhvillohet në Austri dhe që përfundon ditën nes
Gruevski: 2.000 punësime nga investimet e ODW Elektrik dhe Kostal Zona teknologjike-industraile zhvillimore Strugë-Ohër do të jetë operative gjatë verës, ndërsa kompania e parë, e cila d
"Plas" te PS-ja, largohet deputeti Vladimir Kosta Largohet nga Partia Socialiste deputeti Vladimir Kosta. Arsyeja e këtij vendimi ka qënë emri i zgjedhur nga selia rozë p
Tetë muaj burg shokut të Xhuvanit Gjykata e Tiranës dënon me tetë muaj burg Erald Sidën, shokun e Kostandin Xhuvanit. Ai është vënë në pranga në të njëjtë
Kostandin Xhuvani kërkon zbutje të dënimit Në një kërkesë depozituar Gjykatës së Apelit, Kostandin Xhuvani ka kërkuar zbutje të dënimit, pasi sipas tij, veprimet i
A e dini kush është Kosta Novakoviçi? (VIDEO) Deri vjet quhej rruga “Krugagujevc”. Edhe pse këtë vit i është ndryshuar emërtimi, sërish emërtimi i kësaj rruge në P
Kostandin Xhuvani sentenced to 35 years in prison Kostandin Xhuvani, son of former SP MP, Luiza Xhuvani has been sentenced to 35 years in prison for killing 4 people in t
Vrasja e katërfishtë, gjykata jep 35 vite burg për Xhuvanin 35 vite burg është masa e caktuar për Kostandin Xhuvanin, i cili akuzohej për vrasjen e katërfishtë në Tiranë. Vendimi p
Kostandin Xhuvani: Veprova në gjëndje jo të mirë mendore Kostandin Xhuvani ka kërkuar nga trupi gjykues që ta gjykojnë drejt çështjen në ngarkim të tij, duke e justifikuar se ka
Xhuvani might face life imprisonment The Prosecution seeks life imprisonment for Kostandin Xhuvani and the sentence should be served in a high security priso