999 rezultate për

kosta

Historiku i shkurtër mbi skuadrat e përballjes së parë të grupi E Takimi i diës së katërt të Botërorit do të hapet me një ndeshje nga grupi E, midis Kosta Rikës dhe Serbisë dhe do të lu
Ballkanasit kundër amerikano-qëndrorëve, ja formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot në orën 14:00 do të luhet ndeshja e parë e grupit E, ajo midis Kosta Rikës dhe Serbisë. Kosta Rika vjen në këtë k
Kosta Rika premton presion ndaj Serbisë, ja deklaratat e dy kampeve Sot në orën 14:00 do të luhet ndeshja e parë e grupit E, ajo midis Kosta Rikës dhe Serbisë. Ky grup duket shumë i vës
Ndeshja hapëse e grupit E, Kosta Rika vs Serbia ja pritshmëritë Ndeshja midis Kosta Rikës dhe Serbisë është një lojë e rëndësishme hapëse për të dy kombet që të pritet të bëjnë më të m
Kostandin Grillo tifoz me Serbinë: Bravo të qoftë që ke thënë një gjë të vërtetë Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkakt
“Jam tifoz me Serbinë”, reagon Kosta Grillo Kostra Grillo i ka befasur të gjithë me deklaratën e mbrëmshme ku u shpreh se ai bënte tifozllik për Serbinë. Pas kës
Mbrojtësi i Kosovës shpërthen ndaj komentarit shqiptar: Na quajtën tradhëtarë Amir Rrahmani ka shpërthyer kundër komentatorit të RTSH, Kosta Grillo , i cili ditën e djeshme deklaroi se ishte tifoz
Belgjika fiton bindshëm ndaj Kosta Rikës (VIDEO) Belgjika ka mposhtur sonte Kosta Rikën në një miqësore me rezultatin e përgjithshëm 4-1 në "King Baudouin" të Brukselit.
Anglia fiton miqësoren ndaj Kosta Rikës (VIDEO) Anglia ka fituar miqësoren ndaj Kosta Rikës me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Elland Road". Golat për "Tre Luanët
Anglia shënon edhe golin e dytë ndaj Kosta Rikës (VIDEO) Anglia ka arritur të shënoj edhe golin e dytë përballë Kosta Rikës në "Elland Road". Autori i golit është Danny Welb
Rashford shënon supergol, Anglia në avantazh ndaj Kosta Rikës (VIDEO) Anglia ka kaluar në avantazh ndaj Kosta Rikës në "Elland Road". Ai që ka realizuar është talenti i Manchester United
Edhe në burg krenohej se rrahu Selën, merr dënimin e merituar Në burgun e “Shutkës” në Shkup ka ndodhur një zënkë, ku dy të dënuar kanë sulmuar rëndë Kosta Petrov, një ndër të dyshua
Kjo është ambasadorja e pare kosovare në Kosta Rika Shefi i diplomacisë së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka shprehur bindjen se përfaqësimi diplomatik i Kosovës në Kostarikë, i
Osman Kadriu dhe Darko Kostadinovski gjykatësit e rinj të Kushtetueses Kuvendi i Maqedonisë me 65 vota pro dhe asnjë kundër ka zgjedhur për gjykatës kushtetuese Darko Kostadinovskin, ndërkaq
Manolas zbulon problemin e Romës: Nuk na mbushet mendja se mund ta fitojmë titullin Kostas Manolas është shndërruar në një nga liderët e mbrojtjes së Romës, që vijon të jetë skuadra që ka pësuar më pak de
Truproja e ish-kryeministrit masakron familjen Një 47-vjeçar në Greqi, polic në shërbim të ish-kryeministrit grek Kostas Simitis, ekzekutoi bashkëshorten, vjehrrën dhe
Tërmet i fuqishëm dridh Kosta Rikën, panik tek banorët (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm, me magnitudë paraprake 6.5, ka goditur Kosta Rikën gjatë natës, duke tronditur ndërtesat dhe krij
Shikoni duartrokitjet e spanjollëve dhe lutjet e rivalit drejt Iscos, gjatë ndeshjes me Kosta Rikën (VIDEO) Isco ishte i jashtëzakonshëm me driblimet e tij edhe në ndeshjen e fundit miqësore që kombëtarja e tij e fitoi ndaj Kost
Isco pëson dëmtim kundër Kosta Rikës, Reali në telashe Isco ka pësuar një lëndim në ndeshjen e mbrëmshme të Spanjës ndaj Kosta Rikës dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj Atle
Spanja "manita" Kosta Rikës, vendasit tallen me miqtë (VIDEO) Spanja ka mposhtur Kosta Rikën me rezultatin e thellë 5-0 në një ndeshje miqësore të luajtur në "Estadio La Rosaleda".