999 rezultate për

kosta

Nuk mjafton goli, Neymar dhuron spektakël (VIDEO) Neymar është një nga lojtarët më të mirë të futbollit dhe këtë ai e ka demostruar edhe në ndeshjen e sotme kundër Kosta
Neymar "shpërthen" në lot pas fitores (VIDEO) Brazili ka arritur të marrë një fitore shumë të vlefshme ndaj Kosta Rikës, dhe tashmë është ngjitur në vendin e katërt t
Brazilianët dhurojnë spektakël në minutat shtesë, Neymar vulos fitoren Brazili ka arritur të marrë një fitore shumë të vlefshme ndaj Kosta Rikës, dhe tashmë është ngjitur në vendin e katërt t
Zhbllokohen shifrat, thyhet Kosta Rika në minutat shtesë (VIDEO) Brazili sapo ka kaluar në avantazh kundrejt Kosta Rikës në minutën e parë të shtesës. Golin e avantazhit për brazili
I pafat për të dytën herë, shtylla i mohon golin Gabriel Jesus (VIDEO) Sulmuesi brazilian, Jesus po shkëlqen në takimin kundër Kosta Rikës edhe pse është e dyta herë që fati nuk është me të.
Brazili nuk bind në pjesën e parë, mbrojtja e Kosta Rikës vijon rezistencën Pjesa e parë e takimit midis Brazilit dhe Kosta Rikës është mbyllur me rezultat të barabartë pa gola. Brazili edhe ps
Macja "Achilles" parashikon fituesin e Brazil-Kosta Rika (FOTO LAJM) Tani më jemi mësuar që në Botërore të ketë kafshë që parashikojnë ndeshjet. Papagallë, oktapodë, derr dhe së fundmi
Brazili nis sulmin ndaj "autobusit" të Kosta Rikës Ka nisur "kryefjala" e ditës së nëntë e Botërorit, ku Brazili po përballet me Kosta Rikën. Brazili duket se ka gjithç
Brazili i frikshëm në sulm, publikohen formacionet Brazil-Kosta Rika (FOTO LAJM) Sapo janë publikuar formacionet e përballjes së parë të ditës së 9-të të Botërorit. Brazili dhe Kosta Rika do të për
Rikthimi i Neymar në stërvitje, shikoni "predhat" nga jashtë zone (VIDEO) Brazili do të përballet sot në orën 14:00 kundër Kosta Rikës në stadiumin "Saint Petersbur". Kosta Rika kërkon mbije
Rikthehet Neymar, këto janë formacionet e mundshme Brazil-Kosta Rika Dita e nëntë e Botërorit pritet të sjelli shumë surpriza pasi skuadrat që do të përballen gjenden në një fazë të tension
"Magjia" e ditës së 9-të, Brazili dhe Zvicra për fitore, Islanda për “eliminimin” e Argjentinës Dita e nëntë e Botërorit pritte të sjellë një "magji" të vërtetë në Rusi. Ndeshjet e dyta të gupit E, do të hapen nga
Temë diskutimi shirti i kapitenit tek Brazili, ky është lojtari që do e mbaj ndaj Kosta Rikës Brazili e ka ende në fuqi rregullin e rotacionit të shiritit të kapitenit. Nëse në ndeshjen e parë trajneri Tite ja
Neymar kërkon ndryshime në përballjen me Kosta Rikën Neymar pas ndeshjes me Zvicrën ku pati shumë ndërhyrje ndaj ti, i frikësoi të gjithë pasi u pa të çalonte në stërvitje.
Neymar luan ndaj Kosta Rikës? Merret vendimi Një ditë më parë braziliani Neymar ka lënë stërvitjen pas disa dhimbjeve që ai ndjeu në pjesën e kaviljes. Megjithat
Këngëtari nacionalist ia plas me konspiracion, pse Serbia e mundi Kosta Rikën Këngëtari serb i njohur si Rible Çorba, ka trazuar opinionin e vendit të tij me një vargëzim pas ndeshjes të Serbisë me
Kosta Rika-Serbia/ rrjetat mbeten të paprekura pë 45' minuta Pjesa e parë e ndeshjes midis Kosta Rikës dhe Serbisë e vlefshme për grupin E, të këtij Botërori është mbyllur më një ba
Serbia merr "frerët" e lojës, tenton portën disa herë Serbia ka marrë gjithçka në kontroll në lojën e saj kundër Kosta Rikës, duke krijuar disa raste të pastra për gol por ka
Kosta Rika mban premtimin, presion që në minutat e para Sapo ka nisur ndeshja e parë e grupt E, midis Kosta Rikës dhe Serbisë. Tekniku i Kosta Rika pak para ndeshjes premto
Përballen për herë të parë në histori, ja formacionet zyrtare të Kosta Rikës vs Serbia (FOTO LAJM) Vetëm disa minuta na ndajnë nga filimi i ndeshjes së parë të grupit E, ku Kosta Rika do të përballet me Serbinë. Ndë