999 rezultate për

kosta

Facebook "nderon" terroristin grek që u vra pasi sulmoi Policinë Shqiptare (FOTO LAJM) Facebook është duke përkujtuar kujtimin e Kostantinos Kacifas, terroristit grek që u vra nga RENEA pasi sulmoi me kallas
I dukej vetja "rambo", plani i terroristit ishte vrasja e policëve dhe ikja në Greqi Efektivët e policisë shqiptare RENEA, nuk kishin asnjë mundësi tjetër se si të vepronin ndryshe, në mënyrë që të shmangn
U vra pasi qëlloi mbi policinë, zbulohet e shkuara kriminale e Kostandinos Kaçifas Kostandinos Kaçifas, minoritari grek i vrarë dje nga forcat RENEA pasi qëlloi mbi policinë, rezulton se ka qenë ndaluar
Kallash mbi policinë, RENEA vret terroristin grek në Gjirokastër Në fillim u raportua se greku që qëlloi me armë drejt policisë shqiptare u arrestua nga forcat RENEA, por me pas burime
Edhe Mickoskit i zbulohet një aferë korruptive kur ishte nën Gruevskin Lideri i VMRO-DPME-së, Hristijan Mickoski akuzohet se ka marrë rreth 33 mijë metra katror tokë me qira në pronësi të sh
Politikania rumune arrestohet në Kosta Rika Ish-ministrja rumune e Turizmit, Elena Undrea, është arrestuar nga policia e Kosta Rikas. Arrestimi i politikanes rumune
Cervena Zvezda në grupin e ferrit, goditje e rëndë për Kosta Grillon Pas 30 viteve në këtë garë është duke marrë pjesë edhe Crvena Zvezda, e cila për herë të fundit në garën më të madhe eur
Tifoz me Serbinë, reagon sërish Kosta Grillo: Pse të mos jemi tifoz me skuadrat ballkanase Komentatori Kostandin Grillo bëri bujë me deklaratën e tij ku tregoi se në këtë kampionat Botëror do të bëj tifo me Serb
Zbulohet "misteri" i gërmës "L" që Xhemaili bëri pasi shënoi super golin ndaj Kosta Rikës (VIDEO) Pasi shënoi super golin ndaj Kosta Rikës, Blerim Xhemaili nuk preferoi të bënte shqiponjën sicc bënë kundër Serbisë Shaq
Zvicra kalon përsëri në avantazh ndaj Kosta Rikës (VIDEO) Zvicra ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Kosta Rikës në "Nizhny Stadium". Autori i golit është Drmic që ka realizua
Shënon golin e parë në Botëror, Kosta Rika barazon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Kosta Rika ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Zvicrës në "Nizhny Stadium". Ai që shënuar është futbolisti Waston
Shpërtheu portën e Kosta Rikës, Xhemaili "zhgënjen" shqiptarët (VIDEO) Blerim Xhemaili bëri një gol spektakolar ndaj Kosta Rikës në minutën e '31 duke e siguruar thuajse kalimin në fazën e dy
Xhemaili shpërthen portën e Kosta Rikës, Zvicra kalon e para (VIDEO) Zvicra ka kaluar në avantazh ndaj Kosta Rikës në "Nixhny Stadium". Ai që ka shënaur është futbollisti shqiptarë, Ble
Formacionet zyrtare: Zvicër -Kosta Rikë Kosta Rika dhe Zvicra do të luajnë ndehsjen e fundit të Grupit E në Kupën e Botës. Zvicra e do me çdo kusht fitoren
Kualifikimet e grupit E, Brazilit dhe Zvicrës u mjafton barazimi Sonte në mbrëmje do të përballen skuadrat e grupit E. Zvicra do të ketë përballë Kosta Rikën ndërsa Serbia do përball
Djemtë e shqipes drejt kualifikimit, sa pikë u duhen për të kaluar grupin Pas fitores jetësore në minutat e fundit ndaj rivalit të Grupit E Serbisë, tani Zvicrës i mjafton edhe vetëm një pikë ku
Silva: Neymar më ofendoi rëndë gjatë ndeshjes me Kosta Rikën Brazili arrti të fitojë në ndeshjen kundër Kosta Rikës por mesa duket kjo ndeshje vazhdon të komentohet ende. Silva p
Kapiteni i Brazilit: Neymari më ofendoi Kapiteni i Brazilit, Thiago Silva, është i zemëruar me bashkëlojtarin e vet, Neymarin, i cili e kishte ofenduar gjatë fi
Shaqiri pjesë e formacionit më të mirë të ditës në Botëror Dita e nëntë e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ ishte një nga më emocionueset për ndjekësit shqiptarë të futbollit. P
Neymar shënoi gol por lojtari i ndeshjes është dikush tjetër Brazili arriti të marrë një tre pikësh kundër Kosta Rikës duke e mundur më një rezultat 2-0. FIFA ka shpallur edhe l