999 rezultate për

kosta

Kostandin Xhuvani i jep lamtumirën babait të tij me pranga në duar Konstadin Xhuvani është lejuar të marrë pjesë në varrimin e të atit, Gjergj Xhuvani, regjisori dhe skenaristi që humbi j
I dënuar me 35 vite burg, Kostandin Xhuvani merr pjesë në varrimin e të atit Kostandin Xhuvani rezulton i dënuar me 35 vite burg, për shkak të vrasjes së 5 personave ndër vite. Sot, drejtoria e
Vrau çiftin e bashkëshortëve, kushëriri përballet me Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda ka nisur sot procesin e gjykimit të Apostol Kostës, vrasësit të çiftit Aleko e Afërdita Kosta
Ndërron jetë shqiptari që shpëtoi 70 grekë, reagon kryeministri grek Shqiptari që shpëtoi 70 jetë vitin e kaluar në Greqi është ndarë nga jeta. Kostas Arvaniti ka ndërruar jetë të dielën dh
Bllokoi rrugën në varrimin e Kacifas, i refuzohet hyrja në Shqipëri ekstremistit grek I refuzohet hyrja në Shqipëri Kostas Dhimitropulos, një prej ekstremistëve grekë, të cilët bllokuan aksin rrugor Jorguca
ZYRTARE/ Monalos nënshkruan me Napolin Kostas Manolas është lojtar i Napolit. Skuadra e Napolit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Romën, për transfer
Gjyshja e kryediplomatit të Kosta Rika-s është me origjinë nga Prishtina Ministri i Punëve të Jashtme i Kostarikës, S. E. Manuel Ventura Robles, gjatë takimit me ambasadoren e Kosovës në Panama
Anti-terrori blindon Gjirokastrën, ekstremistët grekë pritet të përkujtojnë Kacifan Sot në fshatin Bularat të Dropullit do të zhvillohet një ceremoni përkujtimore me rastin e 6 muajve të vrasjes së ekstre
Po vinin për 6 mujorin e Kacifas, polica ndalon hyrjen e 12 personave Gjashtë muaj nga vrasja e minoritarit grek Kostandin Kacifas në fshatin Bularat po zhvillohet sot mesha përkujtimore.
Para selisë së LSDM-së ka filluar festa (VIDEO) Një numër i madh i simpatizantëve të Stevo Pendarovskit janë duke u grumbulluar para partisë ku mund të vërehet një atmo
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Arrihet marrëveshja, Zaevi bind Kasamin Është arritur marrëveshja mes kryeministrit dhe liderit të partisë në pushtet LSDM, Zoran Zaev dhe liderit të njërit kra
Tifozët e Lazios nderojnë me banderolë terroristin Kacifas Në ndeshjen e zhvilluar në ‘’Olimpico’’ të Romës midis Lazios dhe Milanit e cila përfundoi 1-1 spikati dicka e pazakontë
Kosta Grillo: Më hoqën nga puna, por jam mbreti i komentimit Komentatori i njohur, Kostandin Grillo u bë disa kohë që nuk është pjesë e RTSH-së. Mesa duket ajo deklarata në një stud
TVSH shkarkon Kosta Grillon, komentatorin i cili bëri tifo për Serbinë Komentatori Kosta Grillo është shkarkuar nga TVSH nga kryredaktori i këtij televizoni Pano Xhixho. Pas shkarkimit
A u liru Kostandin Xhuvani? Reagon Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve Ditën e sotme ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi një denoncim ku thuhej se një vrasë i 5-fishtë ishte liruar nga bu
"Superskandal! Lirohet vrasësi i 5-fishtë, Kostandin Xhuvani" Ish-kryeministri, Sali Berisha së funmdi ka postuar një denoncim të një qytetari ku thotë se "një vrasës i pesfishtë ësh
Me arkivol hapur dhe flamurin grek, ceremoni horror për Kacifasin në Bularat (VIDEO) Familjarët e Kostandinos Katsifas kanë tërhequr pas 10 ditë pas vrasjes trupin e pajetë të Kostandinos Katsifas nga morg
Policia greke vjen në Tiranë për vrasjen e Kacifas, çfarë u bisedua me Policinë e Shtetit Vrasja e Kostandinos Kacifas nga RENEA gjatë një hskëmbimi zjarri, ka bërë që pala greke të dërgojë disa përfaqësues nga
Habit motra e Kaçifas, del kundër videos së publikuar (VIDEO) Ermioni Kaçifas, motra e të ndjerit Kostandino Kaçifa, ka folur për televizionin grek Ant1 për ngjarjen e rëndë që ndodh